נשים בעסקים ובקריירה

כוח נשי עסקי בתנופה

המשרד לקידום מעמד האישה מקדם את נשות העסקים בראשון לציון ומזמין אותן להיפגש ללמידה, לשיתוף,לתמיכה ולליווי ב"מועדון נשים בעסקים "

המועדון יביא אלינו תכנים עסקיים מגוונים, מעוררי עניין ומשכילים, כמו גם תכנים של התפתחות אישית- עסקית, וסיפורים אישיים.                                                                      

ההרצאות והסדנאות יועברו ע"י נשות עסקים מובילות מראשון לציון,שיגישו למשתתפות מניסיונן  בתחום העסקי שלה, את המומחיות שהתפתחה במשך שנים ארוכות של עשייה, את הלקחים והלמידה השאובים מחוויית האתגרים וההצלחות במסגרת ניהול עסק עצמאי.

המועדון, בנוסף להיותו מקור לידע ולמידה, הינו גם מקום מפגש, המאפשר שיתוף, תמיכה וליווי.

במועדון יידונו נושאים שונים שירחיבו את הידע העסקי שלנו ויסייעו לנו, אם במסגרת תפקיד ניהולי בחברה, אם במסגרת ניהול עסק עצמאי. ההרצאות יעסקו בסוגיות כגון: זיהוי נישה עסקית מתאימה, זיהוי והבנה של קהלי יעד, למידת הדרכים להעברת מסרים שיווקיים בהצלחה, בניית תוכנית עבודה נכונה, הכרות עם הדרכים השונות להגדלת מכירות של עסק, ניהול זמן אפקטיבי, ניהול דף עסקי בפייסבוק באופן מוצלח, ועוד.

המועדון העסקי הינו אחד ממספר אפיקיי הפעילות של  "פורום נשים בעסקים", בניהולה של מירב שטרן, יועצת עסקית. הפועל בעיר כשנתיים במסגרת המשרד לקידום מעמד האישה.

 
תושבות ותושבי ראשון לציון, וערים נוספות באזור, יוכלו לרכוש מנוי חצי שנתי וליהנות מההיצע של המועדון. עלות המנוי הינה 490 ₪ עבור 6 הרצאות ו 2 סדנאות (לאחר אירוע ההשקה המחיר יעלה ל 590 ₪). תוקף המנוי ממרץ 2013-דצמבר 2013.

      


לתוכניית המועדון המלאה - http://www.facebook.com/merav.ofer?ref=tn_tnmn#!/resetnashim/app_195646697137509

לרכישת מנוי ולפרטים אודות מועדון ההרצאות העסקי - מירב שטרן  057-7700001   , merav@stern-biz.co.il

נשים בעעסקים - קורס חדשני  לנשים במגזר התורני  - מפגש חשיפה יתקיים ב  9.12.2014  לפרטים מלאים לחצו כאן

 פרסום למועדון הרצאות עסקי