לוח מודעות לתושבי רמת אליהו

מסמכים:
- דף החתמה לדיירים 
- כתב הסכמה לכלל בנייני הרכבת בשכונה
- מצגת לאסיפת דיירים

אגרת לתושב מס' 4 - אוגוסט 2017  עברית , רוסית ואמהרית

תושבים יקרים !

פרויקט בינוי– פינוי – בינוי  יוצא לדרך עם בנייה של כ- 56 דירות חדשות ראשונות בנחלת יהודה מערב המיועדות לתושבי רמת אליהו שירצו לגור במקום.   
מדובר בתכנית להקמת 750 דירות חדשות בכניסה לשכונת נחלת יהודה ( ליד גשר הירידה לכביש מס' 4 ). לציין שהבנייה בשכונה כבר החלה ובניין ראשון כבר הוקם. שיווק הקרקעות לשאר הבניינים בשכונה מבוצע ע"י רשות מקרקעי ישראל  כבר בשבועות הקרובים והצפי הוא שבתוך 3-4 שנים תסתיים הבנייה של השכונה החדשה .

שכונה חדשה זו ממוקמת בסמוך לשכונה בנויה ומאוכלסת בצמוד לשדרות היובל ומתוכנן חיבור ומעבר הולכי רגל בגשר מעל השדרה בינה ובין נחלת יהודה הוותיקה.

השכונה החדשה תכלול מרכז מסחרי ומבני ציבור ותהיה חלק מתוך התוכנית הכוללת של תוספת 3,500 דירות בשכונת נחלת יהודה , כולל פארק של 200 דונם בתוכנית חדשנית ובנייה ירוקה.
עיריית ראשל"צ ומנהלת בינוי פינוי בינוי ייתנו עדיפות למעבר  לשכונה החדשה ,לבניינים הראשונים בשכונת רמת אליהו בהם תושג הסכמה של 100% מבעלי הדירות לעבור לבניינים החדשים בנחלת יהודה בשיטת כל הקודם זוכה.
לצורך כך נדרשת התארגנות של כל בעלי הדירות בבניין להשגת הסכמה עקרונית זו ולאחריה פנייה למנהלת ע"י  נציגות הבניין כדי להתקדם .

בשלב זה וכחלק מהקול קורא רק הסכמה של 100% בעלי הדירות בבניין לעבור לשכונה החדשה בנחלת יהודה תאפשר את קבלת העדיפות.

יש לציין , שלאחרונה אישרה הוועדה המקומית לתכנון ובנייה את התכנית להקמת השכונה החדשה בנחלת יהודה. 3500 יחידות דיור , מתוכם 2,500 יחידות דיור במסגרת פרויקט בינוי –פינוי – בינוי ,כשמתוך דירות אלו יוקצו עבור תושבי רמת אליהו שיתפנו 714 דירות.
התכנית הועברה לאישור הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה.
ניתן ללמוד עוד על המנהלת ועל תכנית השכונה החדשה בנחלת יהודה באתר האינטרנט של עיריית ראשל"צ ,ובאתר המנהלת.
העירייה ומנהלת בינוי פינוי בינוי קוראים לתושבים להימנע מחתימת  הסכמים עם יזמים פרטיים בשכונה, שתכניתם נוגדת את תכנית העירייה שמטרתה מענה כולל בשכונה. כמו כן, נמליץ לכם לא להתייחס  לשמועות ופרסומים של אנשים וגופים אינטרסנטיים שמנסים לפגוע בפרויקט ע"י הפצת  שקרים / שמועות בלתי אחראיות.

הפרויקט הינו עבורכם ולטובתכם!!!

עיריית ראשון לציון ומנהלת בינוי פינוי בינוי - כאן בשבילכם!!!

אגרת לתושב מס' 3 - 25/1/2017 עברית , אמהרית ורוסית  
אגרת לתושב מס' 2 מתאריך 14.7.16: אמהרית, עברית ורוסית 
אגרת לתושב מס' 1 מתאריך 3.7.16: אמהרית, עברית ורוסית