לוח מודעות לתושבי רמת אליהו

מסמכים:
- דף החתמה לדיירים 
- כתב הסכמה לכלל בנייני הרכבת בשכונה
- מצגת לאסיפת דיירים

  אגרת לתושב מס' 5 - 4/2018  עברית , אמהרית ורוסית

תושבים יקרים

מכרז ראשון יצא לדרך!

עיריית ראשון לציון ומנהלת בינוי פינוי בינוי ברמת אליהו גאים לבשר לכם שבמסגרת הפרויקט, יצא לדרך המכרז הראשון לבנייה. המכרז שפורסם ע"י רשות מקרקעי ישראל, הינו לבנייה רוויה בנחלת יהודה החדשה של 173 דירות, כאשר 61 מהדירות מיועדות לתושבי רמת אליהו. הדיירים שיזכו לדירה החדשה הם משני בניינים בהם כל הדיירים הביעו את הסכמתם למעבר. המעבר לדירות החדשות צפוי להיות בעוד כ-3.5 שנים.

כידוע לכם, כדי לאפשר בנייה בתוך שכונת רמת אליהו, נדרש קודם בינוי של דירות חדשות מחוץ לשכונה, ולאחריו פינוי והריסת הבניינים הישנים (בינוי-פינוי-בינוי). לכן בשלב זה, אנו מקדמים בניינים, בהם כל בעלי הדירות מעוניינים לעבור לשכונות החדשות שמוצעות ברחבי העיר. המעבר לדירות החדשות יהיה עפ"י עקרון מפתח תמורת מפתח, דבר המבטיח וודאות ובטחון.

כאמור, קצב התקדמות הפרויקט מושפע ברובו מהחלטת בעלי הדירות בבניין ובשכונה, וכבר כעת ישנם מס' בניינים בהם התקבלה הסכמה מלאה למעבר לשכונות המשלימות. אנו מזמינים את שאר דיירי הבניינים לעשות כן. זכרו, מספר יחידות הדיור בשכונות החדשות מוגבל ולכן התוכנית מתבצעת בשיטת כל הקודם זוכה.

דירה חדשה בעוד 3.5 שנים!
במקביל להתקדמות המכרז בנחלת יהודה, תכניות בנין עיר של שכונות רמת אליהו ונחלת יהודה עילית נמצאות בשלבים מואצים לאישור הוועדה המחוזית.
לידיעתכם, מתקדמת הבנייה בשכונות "נוריות" ו"נרקיסים", השכונות היוקרתיות של מתחם צריפין. לוח הזמנים בשכונת "נוריות" הוא המהיר ביותר ומאפשר קבלת דירה חדשה בתוך 3.5 שנים, זמן קצר משמעותית לפרויקט פינוי בינוי. אם גם אתם מעוניינים לקבל דירה חדשה, בתוך זמן קצר, בשכונות היוקרתיות בצריפין, כל שעליכם לעשות הוא להתארגן, להגיע למנהלת, לתת את הסכמתכם המלאה והמנהלת תדאג לקדם את העניין עבורכם.

היזהרו מהבטחות סרק
שימו לב, אנו ערים לעובדה שיזמים פרטיים עדיין מבקשים להחתים דיירים על פרויקטים נקודתיים של פינוי ובינוי בשכונה ואנו מבקשים מהתושבים להימנע מחתימה על הסכמים אלה, שתכניתם נוגדת את תכניות העירייה, אשר שמה לנגד עיניה את טובת כלל השכונה. הבטחות שונות, כמו תוספת שטח גדולה יותר, אינן ריאליות נוכח הקיבולת המוגבלת בשכונת רמת אליהו, והצפיפות הצפויה מכך. פתרון הקרקעות המשלימות שהצליחה העירייה לקבל מהמדינה הוא זה שמאפשר את הפרויקט בכללותו לבינוי-פינוי-בינוי בשכונה.

הפרויקט נועד למען שיפור איכות חייכם ולרווחתכם והמנהלת נמצאת כאן בשכונה בכדי לקדם את הפרויקט עבורכם, לחסוך לכם את הטרחה, ולסייע בקבלת דירה חדשה בזמן מהיר ככל האפשר.

את כל המידע אודות הפרויקט ניתן לקבל במנהלת פינוי בינוי או באתר האינטרנט של עיריית ראשון לציון.

עיריית ראשון לציון ומנהלת בינוי פינוי בינוי - כאן בשבילכם!!!

אגרת לתושב מס' 4 - אוגוסט 2017  עברית , רוסית ואמהרית 
אגרת לתושב מס' 3 - 25/1/2017 עברית , אמהרית ורוסית  
אגרת לתושב מס' 2 מתאריך 14.7.16: אמהרית, עברית ורוסית 
אגרת לתושב מס' 1 מתאריך 3.7.16: אמהרית, עברית ורוסית