מינהלת פינוי בינוי רמת אליהו

כתובת: זלמן שניאור 23 ראשל"צ 75612 (מבנה ביתנו)
טלפון: 03-5786335
פקס: 03-6167844
דוא"ל   OriahK@rishonlezion.muni.il

 

תושבים יקרים,

בשורה משמחת: חברת אשדר זכתה במכרז הראשון לבניית שני בנייני מגורים!

אנו שמחים לעדכן כי חברת אשדר זכתה במכרז הראשון לבניית 2 בניינים בנחלת יהודה מערב לשם תעבורנה  61 משפחות ראשונות משכונת רמת אליהו בעוד כ- 3 שנים.
חברת אשדר כבר החלה בתכנון הבניינים לצורך קבלת היתר הבנייה ותחילת הבנייה.

מכרזים ראשונים לשכונת נוריות
מכרז ראשון לשכונת נוריות פורסם השבוע .המכרז הינו לבניית 83 דירות בשכונת נוריות ב- 2 בניינים שייבנו בצמוד לגן בעברית ובסמוך לשכונת מרום ראשון. לבניינים אלו תעבורנה  25 משפחות מבניינים נוספים בשכונת רמת אליהו, שבהם הושגה הסכמה מלאה של בעלי הדירות.
במקביל, אנו פועלים לפרסום מכרז נוסף לבניית 108 דירות ב- 3 בניינים עם 36 דירות בכל בניין, המיועדים ל- 33 משפחות נוספות משכונת רמת אליהו.
עבודות התשתית בשכונת נוריות הינן בעיצומן והבנייה למגורים תחל בקרוב,  כשהצפי למעבר לדירות החדשות בשכונה זו הינו בתוך כ- 3.5 שנים.
הדיירים בבניינים בהם הושגה הסכמה מלאה  יבחרו בזמן הקרוב  משרד עו"ד ומשרד שמאים אשר ייצגו אותם במסגרת הפרויקט  מתוך מאגר משרדים שנבחר במכרז פומבי.

הפרויקט מתקדם באופן משמעותי!

אנו שמחים לבשר לכם שאנו כבר מתכננים מתחם שלם לפינוי ברמת אליהו הכולל 6 בניינים שבהם הושגה הסכמה מלאה של הדיירים למעבר לשכונות החדשות, ומכח התכנית ניתן יהיה להוציא היתרי בנייה. עם פינוי הבניינים במתחם תחל גם הבנייה החדשה בשכונת רמת אליהו.
אנו מעריכים כי מכרז ראשון לבנייה למגורים בשכונת האלף יהיה עוד השנה. במקביל, נעשה מאמץ לאשר את תכנית בניין העיר של שכונת נחלת יהודה עילית בשנה הקרובה והצפי הוא שבשנה הבאה יחלו עבודות התשתית ושיווק מגרשים ראשונים לבנייה גם בשכונה זו.

מחירי הדירות בשכונה עלו

קיימת התעניינות רבה של רוכשים לדירות ישנות בשכונה בעקבות הפרויקט, ומחירי הדירות בשכונה הוכפלו ב- 4 השנים האחרונות . לאחרונה בוצעו לא מעט עסקאות  בשכונה במחירים גבוהים באופן יחסי . המגמה מצביעה, על רמת אמון גבוהה מצד הרוכשים החדשים, שמשלמים מחיר גבוה תמורת הדירה הישנה, אך בעצם כבר רוכשים את האופציה לדירה החדשה בשכונות החדשות או בשכונת רמת אליהו.
הפרויקט בהובלת העירייה ובביצוע המנהלת העירונית, נועד כולו לטובתכם ולשיפור איכות חייכם. אנו שבים וקוראים לכם להימנע מחתימה על התחייבויות לגורמים פרטיים באופן אשר יקשה על ביצוע הפרויקט בבניין שלכם.
התכנית העירונית אשר נמצאת בשלבי אישור בוועדה המחוזית לתכנון ובנייה, מבוססת על הקרקעות המשלימות שהצליחה העירייה לקבל מהמדינה וזה מה שמאפשר את הפרויקט מבחינה כלכלית ותכנונית.
הנכם מוזמנים לצפות בסרטון ההסברה על הפרויקט, ולקבל את כל המידע על הפרויקט על השותפים בו ועל השכונות החדשות המשלימות, במנהלת או בעמוד הפייסבוק  מנהלת פינוי ובינוי רמת אליהו - עיריית ראשון לציון או באתר האינטרנט של העירייה

עיריית ראשון לציון ומנהלת פינוי בינוי – כאן בשבילכם.