תפקידים ופרטי קשר

 מנהל איכות הסביבה - בעלי תפקידים ופרטי התקשרות

 

שם ומשפחה

הגדרת תפקיד

טלפון

מייל

לוי איתמר

ראש מינהל איכות הסביבה

959009/12

ItamarL@Rishonlezion.muni.il

מקייטן גלית

מנהלת לשכה

959009/12

GalitM@Rishonlezion.muni.il

בוריה אורן

סגן ראש מינהל איכות הסביבה ומנהל מרחב מזרח

9431440

OrenB@Rishonlezion.muni.il

ודעי אלינור

מזכירת מנהל מרחב מזרח

9431440

Elinorv@Rishonlezion.muni.il

בתאי בלחסן מירב

מנהלת אגף קיימות וסביבה

9547751

Meiravs@Rishonlezion.muni.il

חדוות איריס

מזכירת אגף קיימות וסביבה

9547751

Hadvat@Rishonlezion.muni.il

חיים יקיר

מנהל מרחב מערב

9435633

Yakirh@Rishonlezion.muni.il

חיים עינב

מזכירת מרחב מערב

9435633

Einavh@Rishonlezion.muni.il

ג'דה בועז

מנהל אגף תכנון ופיתוח נופי

7763333

Boazg@Rishonlezion.muni.il

לוי רונית

מזכירת אגף תכנון ופיתוח נופי

7763333

Ronitl@Rishonlezion.muni.il

אברהם אריה

מנהל אגף אחזקת גינון

9431448

Ariea@Rishonlezion.muni.il

אברהם בת שבע

מזכירת אגף אחזקת גינון

9431448

Ariea@Rishonlezion.muni.il

חג'בי אהרוני

מנהל אגף התברואה

9435615

Aharonic@Rishonlezion.muni.il

צוריאל חדווה

מזכירת אגף התברואה

9435615

Chedvaz@Rishonlezion.muni.il

ד"ר אבן צור יהונתן

מנהל שירות ווטרינרי עירוני

9682444

Yonatane@Rishonlezion.muni.il

מיסטריאל שרית

מזכירת שירות ווטרינרי

9682444

Saritm@Rishonlezion.muni.il