חוגים ושעורי תורה

 

 

 

חוגים ושיעורים שמתקיימים מספר פעמים בשבוע

 

 

 

 

 

 

הרב/המרצה

ימים

      שעה      

מקום/כתובת

נושא השיעור

קהל יעד

הערות

 

 

 

הרב מאיר דהן

א-ו

7:15-8:15

ביכ"נ שער אפרים (פא"י) הרב קוק 3

הדף היומי

גברים בעלי בתים

 

 

 

 

הרב שטרן צבי

א-ה

19:30-20:30

ביכ"נ שער אפרים( פא"י) הרב קוק 3

הדף היומי

גברים בעלי בתים

 

 

 

 

 

 

הרב יוסף בריקמן

 

א-ה

20:30

ביכ"נ יד דוד רח' נורדאו 55

הדף היומי

גברים בעלי בתים

 

 

 

 

 

הרב ארז נחשון

א-ו

9:00-10:30

ביכנ' כל ישראל חברים קרית ראשון

הדף היומי

גברים בעלי בתים

 

 

 

 

הרב ישראל טויב

א-ה

במוצ"ש

 

19:00-20:30

21:30-22:45

ביכנ' הבאר נוה ציון רח' החורש      2שיכון המזרח

הדף היומי

גברים בעלי בתים

 

 

 

 

הרב אפרים דואני

א-ה

אחרי תפילת ערבית

ביכנ' ע"ש רבי חי טייב

הדף היומי

גברים בעלי בתים

 

 

 

 

 

א-ה

6:00

ישיבת ההסדר

הדף היומי

גברים בעלי בתים

 

 

 

 

 

 

הרב מ.א.הלוי אנגלמן

א-ו

7:15-8:15

ביכנ' כרמי ישראל השריג 3 כרמים

הדף היומי

גברים בעלי בתים

 

 

 

 

הרב ארז נחשון

א-ה

16:30-20:00

ביכנ' כל ישראל חברים קרית ראשון

כולל ערב

גברים בעלי בתים

 

 

 

 

הרב יואל חבר

א-ו

10:00-13:15

ביכ"נ שער אפרים (פא"י) הרב קוק 3

גמרא הלכה ומוסר

גברים בעלי בתים

 

 

 

 

הרב פורטל

א-ו

7:00-8:00

ביכ"נ שער אפרים(פא"י) הרב קוק 3

גמרא

גברים בעלי בתים

 

 

 

 

אברכים

א-ה

17:30-18:30

ביכ"נ תולדות יצחק ויהודה ע"י בי"ס ממ"ד זבולון המר

גמרא

גברים

השיעור אחרי תפילת ערבית

 

 

 

הרב יהודה ויס

א-ה

21:00-22:00

ביכ"נ בקרית קאליב

גמרא

גברים

 

 

 

 

 

א-ה

19:00-20:15

ביכנ' הבאר נוה ציון החורש  2 שיכון המזרח

עין יעקב

גברים

 

 

 

 

הרב נוישטט פנחס

א' ב' ה'

19:30-20:30

ביכ"נ שער אפרים (פא"י) הרב קוק 3

גמרא

גברים

 

 

 

 

הרב כהן צמח

א-ד

18:00-19:00

ביכ"נ קרן אור הרותם 4 קרית ראשון

גמרא

גברים

 

 

 

 

מתן יוסף

א,ב,
ד,ה

16:00-18:00

ביכנ' עץ חיים שיכון המזרח הנוטרים 10

טעמי המקרא נוסח תימן ופרשת השבוע

נוער

 

 

 

 

להב חגי

א,ב,ד

18:00-19:30

ביכנ' תפארת בקר שיבת ציון 4

פרשת שבוע ומחשבת ישראל

נוער

 

 

 

 

ר'יונתן סנדרס

ב,ג,ה

17:00-18:30

ביכ"נ בבא סאלי

פרשת שבוע וגמרא

גברים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יום ראשון

 

 

 

 

 

 

 

 

הרב/המרצה

 

שעה

מקום/כתובת

נושא השיעור

קהל יעד

הערות

 

 

 

הרב ארז נחשון

 

16:00-18:00

ביכנ' נצח ישראל רח' דגניה

מוסר

גברים

 

 

 

 

הרב דוד מתוקי

 

12:00-13:00

ישיבת ההסדר רח' אנילביץ 34    רמת אליהו

גמרא

גברים

 

 

 

 

הרב נחשוני משה

 

18:00-20:00

ביכנ' מרכזי הרצוג 1

תלמוד

גברים

 

 

 

 

הרב רן ישראלי

 

21:00-22:30

ביכ"נ כל ישראל חברים הרותם 4 קרית ראשון

גמרא

ציבור הרחב

 

 

 

 

הרב שלמה לוי

 

16:30-17:30

בית כנסת בית אל ש.בן ציון 10

אמונה ומוסר

גברים

 

 

 

 

הרב שלמה לוי

 

21:00-22:00  

ביכ"נ משכן דוד גיסין 4

גמרא

גברים

 

 

 

 

יוחאי דוד

 

9:00-11:00

מועדון קשישים כפר אריה'

פרשת שבוע ומחשבת ישראל

גברים +נשים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יום שני

 

 

 

 

 

 

 

 

הרב/המרצה

 

שעה

מקום/כתובת

נושא השיעור

קהל יעד

הערות

 

 

 

הרב אהרון בק

 

17:00-18:00

ישיבת ההסדר רח' אנילביץ 34    רמת אליהו

פרשת שבוע 

נשים

 

 

 

 

הרב ארז נחשון

 

19:00-20:15

ביכנ' יחיאל רח' פינסקר 4

משנה

גברים

 

 

 

 

הרב דוד מתוקי

 

12:00-13:00  

ישיבת ההסדר רח' אנילביץ 34    רמת אליהו

גמרא

גברים

 

 

 

 

הרב כהן צמח

 

19:15-20:15

ביכ"נ תולדות יצחק ויהודה ע"י בי"ס ממ"ד זבולון המר

הבית היהודי

גברים

 

 

 

 

הרב פופר אליעזר

 

20:00-21:30

ביכ"נ שיכון הפועל המזרחי נורדאו 100

גמרא

אקדמאים

 

 

 

 

ר' אוריאל יערי

 

20:30-21:30

בבתי חברים

משנה

גברים

פרטים אצל יעקב ברקוביץ

 

 

 

הרב יעקב לוטן

 

19:00-20:00

ביכ"נ יחיאל יהודה לייב

משנה

גברים

 

 

 

 

הרב אריה פיונטק

 

20:30-21:30

ביכ"נ יחיאל יהודה לייב

גמרא

גברים

 

 

 

 

נר אלה

 

9:00-10:30

מועדון קשישים בית מעון כצנלסון 43

פרשת שבוע ומחשבת ישראל

גברים +נשים

 

 

 

 

ר' יונתן סנדרס

 

16:30-17:15

ביכ"נ בבא סאלי יהודה הלוי 8

אמונה ומוסר

גברים

 

 

 

 

ר' יונתן סנדרס

 

17:30-18:15

ביכ"נ בבא סאלי יהודה הלוי 8

גמרא

גברים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יום שלישי

 

 

 

 

 

 

 

 

הרב/המרצה

 

שעה

מקום/כתובת

נושא השיעור

קהל יעד

הערות

 

 

 

הרב ארז נחשון

 

16:00-18:00

ביכנ' נצח ישראל רח' דגניה

מחשבה

גברים

 

 

 

 

הרב נחשוני משה

 

18:00-20:00

ביכנ' גיבורי מערכות ישראל הירשפלד 22

תלמוד

גברים

 

 

 

 

הרב רן ישראלי

 

20:30-21:30

ביכ"נ כל ישראל חברים הרותם 4 קרית ראשון

אמונה ומוסר

גברים

 

 

 

 

הרב רן ישראלי

 

21:30-23:00

ביכ"נ משכנות ישראל בעל הטורים 4

גמרא

גברים

 

 

 

 

הרב שלמה לוי

 

18:30-19:30

ישיבת ההסדר רח' אנילביץ 34    רמת אליהו

אמונה ומוסר

ציבור הרחב

 

 

 

 

יוחאי דוד

 

9:00-11:00

מתנ"ס שיכון המזרח שד' יעקב 50

פרשת שבוע ומחשבת ישראל

גברים +נשים

 

 

 

 

ר' ויקטור בוחניק

 

20:30-22:00

ביכ"נ אורח חיים מקיף ה' קרית ראשון

גמרא

גברים

 

 

 

 

הרב אהרון בק

 

20:30

ביכנ' המרכזי שכון הפועל המזרחי נורדאו 101

חוג לתנ"ך

ציבור הרחב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יום רביעי

 

 

 

 

 

 

 

 

הרב/המרצה

 

שעה

מקום/כתובת

נושא השיעור

קהל יעד

הערות

 

 

 

הרב פישר

 

9:00-10:00

ביכ"נ שער אפרים (פא"י) הרב קוק 3

הלכות נידה

גברים

 

 

 

 

הרב דוד מתוקי

 

18:30-19:30

ישיבת ההסדר רח' אנילביץ 34    רמת אליהו

אמונה ומוסר

גברים

 

 

 

 

הרב שלמה לוי

 

21:00-22:00

ישיבת ההסדר רח' אנילביץ 34    רמת אליהו

אמונה ומוסר

נשים

 

 

 

 

נר אלה

 

9:00-10:30

אולםאמונה מולכו 12

תנ"ך ופרשת השבוע

נשים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יום חמישי

 

 

 

 

 

 

 

 

הרב/המרצה

 

שעה

מקום/כתובת

נושא השיעור

קהל יעד

הערות

 

 

 

הרב אהרון בק        הרב יגאל             הרב אליעזר פופר    הרב שלמה לוי

 

9:30-13:00

ישיבת ההסדר רח' אנילביץ 34    רמת אליהו

עיונים בפרשת השבוע   סוגיות באמונה           נושאים בהלכה           נושאים באמונה

מדרשה לגברים

 

 

 

 

הרב נחשוני משה

 

18:00-20:00

ביכנ' פא"י הרב קוק 1

תלמוד

גברים

 

 

 

 

הרב רן ישראלי

 

21:00-22:00

ביכ"נ משכנות ישראל בעל הטורים 4

הלכה

גברים

 

 

 

 

הרב רן ישראלי

 

22:30-24:00

ביכ"נ כל ישראל חברים הרותם 4 קרית ראשון

קבלה

גברים

 

 

 

 

הרב שלמה לוי

 

17:30-18:30

ישיבת ההסדר רח' אנילביץ 34    רמת אליהו

גמרא

גברים

 

 

 

 

הרב שלמה לוי

 

18:30-19:30

ישיבת ההסדר רח' אנילביץ 34    רמת אליהו

אמונה ומוסר

גברים

 

 

 

 

יוחאי דוד

 

9:00-11:00

מועדון קשישים נחלת יהודה ב'

פרשת שבוע ומחשבת ישראל

גברים +נשים

 

 

 

 

הרב איל גוטליב

 

19:15-20:15

ביכ"נ יחיאל יהודה לייב

גמרא

גברים

 

 

 

 

נר אלה

 

9:00 -10:30

אולם ויצו איתמר בן אבי 14

פרשת שבוע ומחשבת ישראל

גברים +נשים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יום שישי

 

 

 

 

 

 

 

 

הרב/המרצה

 

שעה

מקום/כתובת

נושא השיעור

קהל יעד

הערות

 

 

 

הרב חכמוב והרב פישר

 

9:30-11:30

ביכ"נ יחיאל יהודה לייב

כולל יום שישי

גברים

 

 

 

 

הרב ראובן מרדכי דהאן

 

9:30-12:00

מרכז רוחני היכל ניסים רח' ספינת השלושה רמת אליהו

כולל יום שישי

גברים בעלי בתים

 

 

 

 

הרב אהרון בק

 

10:00-11:00

ישיבת ההסדר רח' אנילביץ 34    רמת אליהו

פרשת שבוע

גברים

 

 

 

 

הרב כהן צמח

 

9:00-11:00

ביכ"נ קרן אור הרותם 4 קרית ראשון

הלכה

גברים

 

 

 

 

הרב שלמה לוי

 

9:00-10:00

ישיבת ההסדר רח' אנילביץ 34    רמת אליהו

תנ"ך

ציבור הרחב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שבת

 

 

 

 

 

 

 

 

הרב/המרצה

 

שעה

מקום/כתובת

נושא השיעור

קהל יעד

הערות

 

 

 

ר' אוריאל יערי

 

7:15-8:00

ביכ"נ יחיאל יהודה לייב 3 א

גמרא

גברים

 

 

 

 

מרצים שונים

 

17:00-18:00

ביכ"נ יחיאל יהודה לייב

פרשת שבוע

נשים

 

 

 

 

אבי תאומים

 

שעה לפני מנחה

ביכנ' יד דוד רח' נורדאו 55

גמרא

גברים

 

 

 

 

הרב דודו מתוקי

 

10:45-11:45

ישיבת ההסדר רח' אנילביץ 34    רמת אליהו

הלכה

גברים

 

 

 

 

הרב דודו מתוקי

 

17:00-17:30

ישיבת ההסדר רח' אנילביץ 34    רמת אליהו

פרשת שבוע

גברים

 

 

 

 

הרב רן ישראלי

 

10:30-11:15

ביכ"נ משכנות ישראל בעל הטורים 4

אמונה ומוסר

גברים

 

 

 

 

הרב רן ישראלי

 

15:00-16:00

ביכ"נ משכנות ישראל בעל הטורים 4

הלכה

גברים

 

 

 

 

הרב רן ישראלי

 

16:30-17:15

ביכ"נ משכנות ישראל בעל הטורים 4

הלכה

גברים

 

 

 

 

הרב רן ישראלי

 

7:00-8:00

ביכ"נ משכנות ישראל בעל הטורים 4

הלכה

גברים

 

 

 

 

ר' ויקטור בוחניק

 

10:30-11:15

ביכ"נ כל ישראל חברים הרותם 4 קרית ראשון

הלכה

ציבור הרחב

 

 

 

 

ר' ויקטור בוחניק

 

7:15-8:00

ביכ"נ כל ישראל חברים הרותם 4 קרית ראשון

אמונה ומוסר

גברים

 

 

 

 

ר' יונתן סנדרס

 

16:45-17:45

ביכ"נ בבא סאלי יהודה הלוי 8

גמרא

ציבור הרחב

 

 

 

 

ר' יונתן סנדרס

 

17:45-18:45

ביכ"נ בבא סאלי יהודה הלוי 8

אמונה ומוסר

ציבור הרחב

 

 

 

 

ר' שלמה צוריאל

 

11:00-12:30

סניף בנ"ע גדעון 4 שיכון גורדון

מחשבת ישראל ופרשת השבוע

נשים

 

 

 

 

ר' שלמה צוריאל

 

14:45-16:00

ביכ"נ מרום ציון דניאל 1 שיכון גורדון

גמרא

גברים

בקיץ
16:00-17:30