פעילויות לאורך חיים בריא בראשון לציון

הליכה נורדית
מדובר בספורט הליכה עם שני מקלות קלים, בשבילים, פארקים חוף הים או כל מקום אחר, כאשר המשתמש דוחף עצמו קדימה, בטכניקה ייחודית שדומה לקרוס קאנטרי סקי. ההליכה הנורדית חווייתית מאוד ומתאימה גם לבעלי כושר גופני טוב וגם לכאלו שנושא הכושר קשה להם, אך מאד רוצים לעשות ספורט בדרך קלילה ונעימה. התוצאות: שורפת 50% יותר קלוריות מהליכה רגילה, מחטבת את כל הגוף, בונה שרירים, מקלה על כאבי גב, חגורת כתפיים, משיגה תוצאות מצוינות והעיקר בחוץ בטבע ובחברותא.
לפרטים והרשמה: איציק לוי - המרכז הישראלי לספורט ההליכה הנורדית נייד: 054-4789922


קבוצות ריצה למבוגרים, צעירים וילדים

מרמת מתחילים, מתקדמים ותחרותיים  הפועלות על פי תוכנית אימון מסודרת ומאמנים מוסמכים תוך שימת דגש על מקצועיות, בטיחות, הכוונה, יחס אישי וחם
. באימוני קבוצות ריצה עובדים בעיקר על שיפור היכולת האירובית, ומשלבים אימוני כוח, מהירות, אינטרוולים וריצות למרחקים ארוכים. הפעילות מתבצעת בחי כיף, בחוף הים בגבעות הכורכר ואצטדיון האתלטיקה העירוני.  
לפרטים והרשמה: עומרי דמלין מועדון "הישגים" נייד 0526685746


ליגת מאמאנט לנשים ראשון לציון

ליגת מאמאנט הינה ליגת אימהות בכדורשת. זהו פרויקט ספורטיבי חברתי גדול בישראל של אימהות. ראשון כאמור אחת מיני ערים רבות השותפות בפרויקט, מאמאנט ראשון מונה כיום כ-20 קבוצות וכ- 280 אימהות. המשחק מחזיר את האימהות לגיל העשרה ומחבר אותן לבית הספר של ילדיהן אותו הן מייצגות. (כל האימהות באותה קבוצה שייכות לבית הספר בו לומדים ילדיהן).
משחק הכדורשת מאוד דומה בחוקיו למשחק הכדורעף אך פשוט יותר ודורש טכניקה פחות גבוהה לכן המוטו הוא: כל אחת יכולה !!!
פרויקט מאמאנט הינו : ספורטיביות ותחרותיות, קבוצתיות וחברות, השתתפות, שותפות ותמיכה, חגיגה וקהילה, התקדמות ולמידה, פרגון והגינות, הפסדים וניצחונות ו....כייף גדול !
לפרטים והרשמה: עדי גמליאל 0507300011