הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

חברת ייזום ראשון

​​​​​​​​​​​​חברת ייזום ראשוןחברת ייזום ראשון הינה זרוע יזמית כלכלית של עיריית ראשון לציון, הפועלת ליזום, לנהל ולפתח פרויקטים מיוחדים בתחום התשתיות והמקרקעין כולל התחדשות עירונית על כל גווניה, לתועלת העיר והתושבים.

החברה מנהלת החל מחודש מאי 2018 את פעילות אגף תמ"א 38 שהיה לפני כן בחברה הכלכלית. ייזום ראשון פועלת למימוש חיזוק הבניינים במתווה המתאים לכל בניין בניסיון להתגבר על האילוצים והמגבלות של כל בניין. 

ייזום ראשון, בעצמה ובאמצעות שיתוף פעולה עם המגזר העסקי​, מאתרת נכסים, משאבים וטכנולוגיות חדשות ופועלת לקידום מימוש הפוטנציאל הכלכלי ו/או החברתי הטמון בהם. החברה מזמינה את המגזר הפרטי לפנות אליה בהצעה לשיתופי פעולה מסחריים, המתבססים על נכסים ומשאבים עירוניים או פרטיים וכן גם ביוזמות המבוססות על חדשנות וטכנולוגיה אורבנית.

מטרות וחזון החברה

  • ליזום פעילות כלכלית מפתחת בתחום המקרקעין והתשתיות העירוניים, המשתלבת עם החזון העירוני והתכניות האסטרטגיות הנגזרות ממנו.
  • לנהל ולקדם תהליכי התחדשות עירונית על כל גווניה ברחבי העיר
  • לשתף פעולה עם כלל הגורמים בעיריית ראשון לציון, האחראים על תכנון, פיתוח וניהול בכל התחומים המשיקים לפעילות החברה, לטובת מקסום פוטנציאל הפיתוח העירוני בתחומי פעילות החברה
  • לשאוף למצוינות מקצועית ולעודד חשיבה יצירתית לגיבוש פתרונות ייחודיים ומיטביים לפי העניין​

לאתר ייזום ראשון​


כותרתמנהלטלפוןדואלכתובתקישור לפרטים נוספיםיצירת קשרפקסtrue