הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

טלוויזיה קהילתית

טלוויזיה קהילתיתהאם חשבתם פעם שאילו הייתה לכם מצלמה ביד' הייתם מצלמים ומעדכנים את כל העולם
על מה שאתם יודעים? 
אם אתם אנשים סקרנים ומתעניינים, הטלוויזיה הקהילתית בראשו​ן לציון מחפשת אתכם!​

הטלוויזיה הקהילתית בראשון לציון היא מרכז פעילות של הקבוצות: "זום ראשון" ו"עניין ראשוני", המתמחות בתחומי הפקה טלוויזיוניים מגוונים, כגון: צילום, בימוי, עריכה תסריטאות, משחק ועוד. החברים בקבוצות אלו מפיקים כתבות וסרטים המוקרנים בקביעות בערוץ 98 בחברות הטלוויזיה HOT ו- yes.

העשייה הטלוויזיונית חשובה, כיוון שהיא דרך לביטוי יצירתי שאת תוצאותיו אנו מגישים לכלל תושבי ראשון לציון, הצופים במשדרים ומביעים את הערכתם לתכנים של הסרטים שלנו ולרמתם המקצועית.

העבודה הטלוויזיונית מתנהלת באולפן שהעמידה עיריית ראשון לציון באמצעות החברה העירונית.
האולפן מצויד במצלמות, במערכת דיגיטלית לעריכת סרטים ובשפע של אמצעים נוספים.
העירייה אף תומכת ומעודדת את העשייה השוטפת ודואגת לכך שכל הפעילות המקצועית תלווה על ידי איש מקצוע מטעמה המנהל את האולפן ודואג לכל ההיבטים הטכניים. 
חברי הקבוצה זוכים, מזה שנים, להדרכה ולהנחיה בתיאוריה ובפרקטיקה של ההפקה הטלוויזיונית של איש מקצוע המלווה את הפעלות בצילום, בעריכה, כתיבת תסריטים ועוד.

במהלך שנות הפעילות בוצעו קורסים של "אשל תקשורת" ושל "האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית" לרכישת מיומנויות וניסיון עשיר בכל תחומי ההפקות הטלויזיוניות. 

חברי הטלוויזיה הקהילתית המעורים בחיי העיר, ששים לספר ולתאר במגזינים טלוויזיוניים את המתרחש והמתחדש בעירנו. הם נוהגים לצאת אל הקהילה, מצלמים, סוקרים, מראיינים, עוקבים בשטח וגם מבצעים צילומי אולפן. הסיפורים מוצגים בשידורים, במגזינים המתחדשים מדי חודש, כתבות, סיפורים על הווי ראשוני, תרבות ואמנות, טיפוסים מיוחדים, אירועים חגיגיים, יחודיים, ביקורת וחדשות ומפיקים גם סרטי עלילה.

העשייה הטלוויזיונית, שיתוף הפעולה בין החברים וההווי החברתי הקיימים תורמים ל"גאוות יחידה" ומעצימים למעשה את יכולותיהם המקצועיות של כל החברים בשתי הקבוצות.​

יצירת קשר

משה קולקר – 054-2174000 | דואר אלקטרוני moshek123@gmail.com ​