הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

נשים

​​​​​​​​​​​​עיריית ראשון לציון מפעילה בעיר מגוון תכניות לעידוד שוויון מגדרי​​, לקידום הישגים מגדריים ושוויון נשים בעיר ובעירייה.

נשים יקרות, גם בימים אלו אנו דואגות להעניק לכן שירותים במשרד לקידום מעמד הנשים/מ.נ.ע- מרכז זכויות נשים עירוני: ייעוץ משפטי טלפוני ובמיילים וסיוע במיצוי זכויות וכן שיחות תמיכה במצבי בדידות או בידוד. 

המשבר הנוכחי פוגע פגיעה ייחודית ומורכבת במיוחד בנשים וכמובן בכל המשק, ואנחנו כאן לחזק אתכן בין אם בעקבות אלימות, מצוקה כלכלית, חובות, זכויות בעבודה, מיצוי זכויות אל מול הרשויות, תחושת בדידות ועוד.

אנחנו מעניקות ייעוץ בשאלות מורכבות  שמייצר משבר זה כמו: אימהות חד הוריות ( עצמאיות) שנקרעות בין הגדרת עבודתן כחיונית במקצועות הטיפול מחוץ לבית ובין הצורך החיוני בטיפול בילדים/ות שנאלצו להישאר לבד בבית,  בהתמודדות עם דילמות של הסדרי ראייה וחלוקת זמני השהות לאחר פרידה/גירושין,  ובמצבים רגישים במיוחד של "סיר לחץ" בבית - ומצבים של אלימות על כל סוגיה. 

בנוסף אנו מסייעות בפניות בנושא של התמודדויות כלכליות של נשים שלא מקבלות מזונות, נשים שהוצאו לחל"ת, בבעיות של חובות בהוצאה לפועל  וכן אנו מסייעות בהתמודדות עם הבירוקרטיה הכרוכה במיצוי זכויות מול ביטוח לאומי, משרד השיכון, בתמיכה במצבי בדידות ועוד.

בנוסף, הכנו למענכן רשימת טלפונים ל"שעת חירו​ם"​ שכוללת גורמי סיוע נוספים שרלבנטיים לעת הזו ובכלל. מוזמנות להתקשר אלינו: 9678247 או לשלוח מייל  danae@rishonlezion.muni.il ואנחנו נהיה איתכן בכל צורך.

שלכן,  צוות המשרד לקידום מעמד הנשים/מ.נ.ע מרכז זכויות נשים עירוני​

רשימת טלפונים ל"שעת חירו​ם"​ ​

חוברת הפעילות שלנו לשנת 2020​

מרכז זכויות נשים עירוני (​מ.נ.ע)
מרכז זכויות נשים עירוני (​מ.נ.ע)
אות נחשונית - ראשונות בתחומן
אות נחשונית - ראשונות בתחומן​​
פורום נשים בעסקים
פורום נשים בעסקים
רשת נשים - מרכז נשים עירוני
רשת נשים
נשים - מידע וזכויות
מידע וזכויות
משפחות שבראשן הורה עצמאי
משפחות שבראשן הורה עצמאי​
ליווי ותמיכה בנשים ובנערות
ליווי ותמיכה בנשים ובנערות
​​​​​​​​​​​​​​​

​​

​​​

כותרתמנהלטלפוןדואלכתובתקישור לפרטים נוספיםיצירת קשרפקסtrue