הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

בחירה מבוקרת -רישום לכיתות ז'

רישום לכיתה ז' לשנה"ל תש"ף בבחירה מבוקרת

לקראת הרישום לכיתה ז' בשנה"ל תש"ף, תינתן ל-7 בתי ספר יסודיים (עדיני, רמז, אופקים, שלמון, תמיר, תרבות, רוזן) האפשרות לבחור להירשם לבי"ס אחד מבין 2 בתי"ס מקיפים. תלמידים אשר קיבלו איגרת בחירה לבתיהם, בחירת בית הספר המועדף תתבצע באמצעות האתר בלבד.

  1. יש להיכנס לאתר הבחירה המבוקרת. האתר יהיה פתוח בין התאריכים 11.3.19 ועד 23.3.19.
  2. באתר רשומים כל בתי הספר המקיפים השש שנתיים שבהם מתקיים תהליך הבחירה.  
  3. יש לדרג את 2 בתי הספר המקיפים לבחירתכם המצוינים באיגרת שקיבלתם.

תלמידים שאין ברשותם אינטרנט
ניתן להגיע ליחידת הרישום באגף חינוך על יסודי: בניין העירייה רח' הכרמל 20, קומה 1, בין התאריכים 11.3.19 ועד 20.3.19 בימי קבלת קהל:
ימים א', ד', ה' בין השעות 08:30 ל-14:30
יום ב' בין השעות 16:00 ל-18:30
טלפון  03-9547718 פקס  03-9682379
דוא"ל  alyesodi@rishonlezion.muni.il

 תלמידים המעוניינים ללמוד במסלול מופ"ת (תכנית לימודים מוגברת במתמטיקה ופיזיקה), ויש להם אפשרות העדפה בין שני מקיפים, הריאיון למסלול מופ"ת יתקיים רק לאחר השיבוץ הסופי שיקבלו לאחד המקיפים.
תלמידים שקיבלו איגרת עם אפשרות העדפה ולא יבצעו את הבחירה במועד, ישובצו לבית הספר המקיף השש שנתי על פי שיקולי המערכת העירונית.הן לנרשמים באמצעות האתר והן לנרשמים ביחידת הרישום והשיבוץ בבניין העירייה, תשובה עם השיבוץ תישלח בדוא"ל ובאיגרת לבית הספר, עמה הנכם מתבקשים להגיע לרישום בבית הספר השש שנתי שאליו שובצתם. 
שימו לב:

  • עיריית ראשון לציון תחליט על שיבוצו של התלמיד בבית הספר המקיף על פי שיקולים הנוגעים לגודל ביה"ס, רצף פדגוגי וקרבה גיאוגרפית.
  • בכל מקרה בו הבחירה בבית ספר מסוים תעבור את מכסת התלמידים המיועדת אליו, תתכנס מינהלת ויסות על פי העדפה של הרשות העירונית ותחליט על פי קריטריונים קבועים ומוסכמים על שיבוצו של התלמיד.

להלן הקריטריונים במקרה של רישום יתר:
תינתן עדיפות למרחק הגיאוגרפי
גודל ביה"ס הקולט
מדיניות ושיקול דעת מקצועיים ומערכתיים (ויסות כיתות, סיבות רפואיות, סיבות סוציאליות).