​​​​​​​הימים הפתוחים במקיפים השש שנתיים בהם יוצגו המגמות העל אזוריות: 
מידע שימושי: תהליך הרישום ופירוט מגמות על אזוריות לבוגרי כיתות ט' לוח מבחנים וראיונות 

​שם המקיף
​כתובת
​מגמות האל אזוריות
​יום פתוח

​קריית החינוך השש שנתית "הגימנסיה הריאלית" (מקיף א')​

​רחוב הורביץ 30 ראשון לציון
  • ​​​מערכות ביוטכנולוגיה (לתלמידי מזרח ומרכז העיר) 
  • כדורסל (בנים/בנות)
  • מחוננים (מותנה באישור משה"ח)
  • חשמל תכנית טו"ב (טכנאים ובגרות)

​יום ב' 11/02/19
בין השעות 17:00 עד 19:30​

​קריית החינוך העירונית דתית "אוריה" (מקיף ב') 

רחוב הרצל 132 ראשון לציון

​יום ו' 15/02/19 
בין השעות 09:00 עד 11:00 

​קריית החינוך השש שנתית "העמית" (מקיף ג')​

​רחוב המתנדבים 6 ראשון לציון
  • ​​​אדריכלות  
  • יחסים בינלאומיים  
  • כדוריד (בנים/בנות)

​יום א' 10/02/19 
בין השעות 17:00 עד 19:30​

​קריית החינוך השש שנתית "גימנסיה
גן נחום" (מקיף ד')​

​רחוב הרצל 119 ראשון לציון
  • ​אמנויות העיצוב - התמחות בגרפיקה ואנימציה
  • ניהול עסקי

​יום א' 17/02/19 
בין השעות 18:00 עד 20:00

​קריית החינוך השש שנתית "אמירים" (מקיף ה')

​החלמונית 6 ראשון לציון
  • ​​תיאטרון (לתלמידי מערב העיר)
  • מוסיקה

​יום ה' 21/02/19 
בין השעות 17:00 עד 20:00

​קריית החינוך השש שנתית ע"ש יגאל אלון  (מקיף ו')​

​רחוב ראם 25  ראשון לציון
  • ​מכטרוניקה: רובוטיקה 
  • אתלטיקה קלה בנים/בנות (לתלמידי מזרח ומרכז העיר) 
  • תקשורת אלקטרונית - אינטרמדיה                        

​יום ד' 13/02/19
בין השעות 18:00 עד 20:00

​קריית החינוך השש שנתית "רביבים" (מקיף ז')​

​גוש עציון 24 ראשון לציון
  • ​​תיאטרון (לתלמידי מזרח ומרכז העיר) 
  • מחול    
  • מערכות טלוויזיה וקולנוע 
  • תעשייה וניהול - ניהול הייצור

​יום ג' 19/02/19
בין השעות 17:00 עד 19:00 ​

​קריית החינוך השש שנתית על שם חיים בר לב (מקיף ח')​

​בר לב 1 ראשון לציון
  • ​​אמנויות העיצוב -התמחות במולטימדיה
  • אתלטיקה קלה בנים/בנות  (לתלמידי מערב העיר)         
  • מדעי הסביבה​

​יום ג' 19/02/19
בין השעות 17:00 עד 20:00 ​

​קריית החינוך השש שנתית "נאות אשלים" על שם דוד אלעזר (מקיף ט')​

​התזמורת 17  ראשון לציון
  • ​​מערכות ביוטכנולוגיה (לתלמידי מערב העיר) 
  • ספרדית
  • אלקטרוניקה (שוחרות חיל האוויר)                                  

​יום א' 17/02/19
בין השעות 17:30 עד 20:00 ​​

​קריית החינוך השש שנתית על שם אלברט איינשטיין (מקיף י')
​אבני החושן 3 ראשון לציון
  • הנדסת תוכנה - אל"צ (לתלמידים שהחלו במגמה בכיתה ט')
  • מערכות רפואיות
  • אמנות פלסטית - ציור, פיסול וצילום                             

​יום ה' 21/02/19 
בין השעות 17:00 עד 20:00

​קריית החינוך השש שנתית "ראשונים"
על שם אילן רמון (מקיף י"א)​​

​בר לב 1 ראשון לציון

  • ​הנדסת מערכות

​יום ג' 12/02/19
בין השעות 17:00 עד 19:00  ​

​קריית החינוך השש שנתית "המעיין" (מקיף י"ב) 

​​​העצמאות 37 ראשון לציון

  • ​הנדסת אווירונאוטיקה לוויינים וחלל

​יום ג' 19/02/19
בין השעות 17:00 עד 19:00 ​​

​קריית החינוך השש שנתית "יצחק נבון" (מקיף י"ג) 
​גרינשפן 8 ראשון לציון
  • ​אמנות עיצוב המוצר בסביבת ה-ה-"Maker"
​יום א' 17/02/19
בין השעות 19:00 עד 21:00

​תיכון ומכללה טכנולוגית נעמת
ראשון לציון ​​

​אלפסי 13 ראשון לציון
  • ​​מערכות ייצור ממוחשבות - הנדסת בניית מכונות (תיב"ם)
  • עיצוב אמנות וטיפוח החן
  • תקשוב - ניהול רשתות מחשבים                                        

​יום ג' 12/02/19
בין השעות 17:00 עד 20:00 ​​​

​תיכון טומ​שין
​יואל דורובין 37 ראשון לציון

  • ניהול עסקי
  • תקשוב
  • גיאוגרפיה
יום ב' 25/02/19
בין השעות 16:00 עד 18:00
​​תיכון מקיף חקלאי ויצ"ו נחלת יהודה
​הבנים 16 נחלת יהודה
ראשון לציון
  • ביולוגיה – מדעי החיים והחקלאות - 15/03/19, 10/04/19
  • אגרו-אקולוגיה
  • מדעי הסביבה - 24/05/19 בין השעות 10:00 עד 12:00
  • מדעי כבאות והצלה - 24/05/19 בין השעות 10:00 עד 12:00​​​