הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

טבע עירוני ופקיד היערות

​לתשומת ליבכם, עקב המצב תושבים הרוצים לדווח על עץ המהווה סכנה, יש לעשות זאת דרך פנייה למוקד 106. פניות במייל לא יטופלו.

עצים

עצי​ם 

​במרחב הציבורי בעיר ראשון לציון ​​קיימים כ- 150 אלף עצים מסוגים שונים.
העצים בעיר משפיעים רבות על אי​כות חיי התושבים ומהווים חלק משמעותי מהנוף המשולב בעיר. מגוון עשיר של מינים וזנים מפיחים חיים בנוף הדומם ומשמשים כ​חיק טבע למתגוררים בעיר. כמו כן, העצים מקשרים אותנו לעונות השנה באמצעות הפריחה, הלבלוב והשלכת.
חשוב לשמור על העצים לאור חשיבותם העצומה על איכות החיים והבריאות.

תרו​​​​מת העצים לסביבה

  • הקלה על עומס החום על ידי הקטנת הקרינה והטמפרטורה
  • האטת התחממות כדור הארץ
  • בית לבעלי החיים, הגנה ומקור הסוואה
  • השפעה בריאותית (קליטת פחמן דו חמצני ופליטת חמצן)
  • הקטנת רעש וקליטת מרחפים מזהמים​​ (ספיחה של זיהום אוויר)

שתילת עצים ברחבי העיר

​בעיר ראשון לציון קיימים כ-  3,400 דונמים של שטחים ירוקים וכ-800 אלף צמחים עונתיים, הנשתלים פעמיים בשנה.
בפיתוח שכונות חדשות, שיטת נטיעת העצים מתבצעת בתעלות שתילה.​ בבחירת סוג העץ לשתילה, בוחרים את העץ הנכון למקום הנכון, ומתייחסים לנושאים הבאים:

  • מיקום לשתילה
  • עמידות העץ בפני מחלות
  • רוחב נוף העץ
  • נשירת פרי
  • התפשטות שורשי העץ

עצים נפוצים ברחבי העיר

עצי הפיקוס והסיסם ההודי (דלברגיה) הם העצים הנפוצים ביותר בעיר.
במדרכות העיר, קיימים עצים מסוגים שונים: אקליפטוס, מכנף נאה, בוהיניה, כרבל לביד, סיגלון, קלורוטריה, ברכיכיטון דו גווני וצפצפתי, אלה אטלנטית ועוד.

גיזום עצים

אגף אחזקת הגינון בעיר מבצע גיזום עצים, בכפוף להנחיות המקצועיות ודרישות תנאי השטח ברחובות בעיר.

סיבות לגיזום עצים

  • דילול ענפים חולים או צפופים
  • פתיחת הנוף למעבר רוח וזרימת אוויר
  • הרחקת ענפים מקירות בתים או מחוטי חשמל

    כריתת עץ


  • מניעת הסתרת תמרורים, שלטים ורמזורים
  • הכנת העצים לקראת עונת החורף


כריתת עץ

​​​​​​​​​​​​​​​​​ברחבי העיר נטועים עשרות אלפי עצים מסוגים שונים. כלל העצים מוגנים לפי פקודת היערות. 

על פי חוק עזר עירונ​י, עקירת עצים התש"ם 1980, חל איסור מוחלט לכרות ו/ או לעקור עצים ללא קבלת היתר מפקיד היערות. החוק חל הן על עצים הצומח​ים בשטחים עירוניים והן בשטחים פרטיים.

עצים, הגדלים בסביבה העירונית חשופים לפגיעה בהתפתחותם, בנופם, בשורשיהם ובענפיהם.
עיריית ראשון לציון, כחלק מהשמירה על הנוף ועל איכות הסביבה, נוטעת עצים חדשים במרחב הציבורי ומטפלת בהם למניעת פגיעה אפשרית.

העירייה רואה חשיבות רבה במניעת כריתתם של עצים קיימים ובמניעת פגיעה בעצים במהלך עבודות פיתוח ובנייה אך במקרים מסוימים, בסמכות פקיד היערות העירוני בלבד, ניתן להתיר כריתה או העתקה של עצים. המקרים הם: ​​עץ מנוון וחולה באופן שלא ניתן לשקמו ו/ או כשהעצים נמצאים בתוואי עבודות פיתוח.
כל פניה לכריתת עץ, נבחנת לגופה ובכל מקרה שניתן לשמור על העצים תועדף העתקתם על פני כריתת העצים.​

בקשות לכריתת/ העתקת עצים, שלא במסגרת היתר בנייה - להגיש לטיפול של פקיד היערות העירוני.
יזם/ קבלן, שמעוניין להגיש תכניות להיתר בנייה ונדרש ממנו אישור פקיד היערות העירוני, יפנה ליחידת תכנון ובנייה​
טופס תשלום אגרה לכריתת עץ/ העתקת עץ​

תכניות הנדרשות להגשה לפי סוג התיק​​​​

סוג התיקמסמכים נדרשים
הגשה מקוצרת
  • דף ראשון של ההגשה
  • תשריט תב"ע
  • תכנית מדידה
  • נספח עצים בוגרים
  • תכנית מרתפים
  • תכנית פיתוח עם סימון עצים חדשים
  • דו"ח אגרונום באשר למצב העצים בשטח

מידע נוסף: 
קישור לאתר האינטרנט של משרד החקלאות >
טופס בקשה לכריתה/ העתקה
טופס הנחיות להגשת מסמכים לקבלת רישיון כריתה/העתקה

אין עצים במגרש
  • מפה טופוגרפית עם סימון שטח הבנייה
  • דף ראשון של ההגשה
  • צילומים של המגרש

טופס הצהרה – אין עצים במגרש 

עצים לא מוגנים במגרש
  • מפה טופוגרפית עם סימון העצים ושטח הבנייה
  • דף ראשון של ההגשה
  • צילומים של העצים

טופס הצהרה – עצים לא מוגנים במגרש

שימור עצים
  • טופס הצהרה – עצים לשימור
  • נספח עצים בוגרים
  • דף ראשון של ההגשה
  • דו"ח אגרונום באשר למצב העצים בשטח
  • מפרט לשימור עצים על- ידי אגרונום (אם ידרש על ידי פקיד היערות)

מידע נוסף:
טופס הנחיות להגשת מסמכים לקבלת רישיון כריתה/העתקה

מסמכים נלווים

​​​​​​פרסום רשיונות כריתה/העברה - פקיד היערות

בטקסט יש לכתוב "תחילה הקלד מילה או חלק ממנה, ואז לחץ על חץ למטה כדי לבחור את האפשרות המתאימה מהרשימה הנפתחת."

תוצאות סינון:

תאריךכתובתשם מבקשרשיון
11.04.2021
רחל המשוררת 22פיני פרנקרישיון כריתה - רחל המשוררת 2211/04/2021 00:00:00 רחל המשוררת 22
08.04.2021
פוחצ'בסקי מיכל 5דניאל זהבירישיון כריתה - פוחצ'בסקי מיכל 508/04/2021 00:00:00פוחצ'בסקי מיכל 5
06.04.2021
אושה 12אנט משפתירישיון כריתה - אושה 1206/04/2021 00:00:00אושה 12
06.04.2021
פארק דקלים מערבמניב ראשון בע"מרישיון העתקה - פארק דקלים מערב06/04/2021 00:00:00 פארק דקלים מערב
05.04.2021
שלונסקי 12 טלי עמירהרישיון כריתה - שלונסקי 1205/04/2021 00:00:00שלונסקי 12
05.04.2021
מניה שוחט 9נאות צמרת בניהרישיון כריתה - מניה שוחט 905/04/2021 00:00:00מניה שוחט 9
24.03.2021
התורמוס 1עמליה מרקוסרישיון כריתה - התורמוס 124/03/2021 00:00:00התורמוס 1
24.03.2021
בלקינד 2צבי הראלרישיון כריתה - בלקינד 224/03/2021 00:00:00בלקינד 2
22.03.2021
פארק נווה דקליםמניב ראשון בע"מרישיון כריתה - פארק נווה דקלים22/03/2021 00:00:00פארק נווה דקלים
22.03.2021
שמשון זליג פינת עיינותפיני פרנקרישיון העתקה - שמשון זליג פינת עיינות22/03/2021 00:00:00שמשון זליג פינת עיינות
17.03.2021
לבונטין 17 שרה אשכנזירישיון כריתה - לבונטין 1717/03/2021 00:00:00לבונטין 17
17.03.2021
טשרניחובסקי 8ברוך מוסנזוןרישיון כריתה -טשרניחובסקי 817/03/2021 00:00:00טשרניחובסקי 8
14.03.2021
סמטת הרעות פיני פרנקרישיון כריתה - סמטת הרעות14/03/2021 00:00:00סמטת הרעות
14.03.2021
ברנשטיין 6פיני פרנקרישיון כריתה - ברנשטיין 614/03/2021 00:00:00ברנשטיין 6
01.03.2021
קדמת צבי 10פיני פרנקרישיון כריתה - קדמת צבי 1001/03/2021 00:00:00קדמת צבי 10
01.03.2021
קצרין 47פיני פרנקרישיון כריתה - קצרין 4701/03/2021 00:00:00קצרין 47
24.02.2021
מוהליבר 8פיני פרנקרישיון כריתה - מוהליבר 824/02/2021 00:00:00מוהליבר 8
23.02.2021
נח"ל נמרוד 18פיני פרנקרישיון כריתה - נח"ל נמרוד 1823/02/2021 00:00:00נח"ל נמרוד 18
23.02.2021
אלוני הבשן 4פיני פרנקרישיון כריתה - אלוני הבשן 423/02/2021 00:00:00אלוני הבשן 4
23.02.2021
קשת 32פיני פרנקרישיון כריתה - קשת 3223/02/2021 00:00:00קשת 32
11.02.2021
שדרות ההסתדרותאליק פרקשרישיון כריתה - שדרות ההסתדרות11/02/2021 00:00:00שדרות ההסתדרות
09.02.2021
אליעזר מזל 3לירן מדרירישיון כריתה - אליעזר מזל 309/02/2021 00:00:00אליעזר מזל 3
08.02.2021
עצמונה 9פיני פרנקרישיון כריתה - עצמונה 908/02/2021 00:00:00עצמונה 9
07.02.2021
גולדה מאיר 15מריה שחררישיון כריתה - גולדה מאיר 1507/02/2021 00:00:00 גולדה מאיר 15
04.02.2021
ראם 2פיני פרנקרישיון העתקה - ראם 204/02/2021 00:00:00ראם 2
04.02.2021
אבא אבןאור שגיארישיון העתקה - אבא אבן04/02/2021 00:00:00אבא אבן
03.02.2021
יהודה לייב 31יניב גמליאלרישיון כריתה - יהודה לייב 3103/02/2021 00:00:00יהודה לייב 31
01.02.2021
גורדון 2דוד לינדנבאוםרישיון כריתה - גורדון 201/02/2021 00:00:00גורדון 2
01.02.2021
שד' רבין - אבא אבןנתיבי איילוןרישיון כריתה - שד' רבין - אבא אבן01/02/2021 00:00:00שד' רבין - אבא אבן
26.01.2021
הבוצרים 16לאה ארזרישיון כריתה - הבוצרים 16 ראשון לציון26/01/2021 00:00:00הבוצרים 16
24.01.2021
סמילנסקי 52דני חייקיןרישיון כריתה - סמילנסקי 5224/01/2021 00:00:00סמילנסקי 52
19.01.2021
אברבנאל 18מקסים לבוברישיון כריתה - אברבנאל 1819/01/2021 00:00:00אברבנאל 18
19.01.2021
אילון 8איתן שלוםרישיון כריתה - אילון 819/01/2021 00:00:00אילון 8
19.01.2021
האשל 30אנט סלמירישיון כריתה - האשל 3019/01/2021 00:00:00האשל 30
13.01.2021
עין המפרץ 5גילה פזרישיון כריתה - עין המפרץ 513/01/2021 00:00:00עין המפרץ 5
12.01.2021
תנועות נוער 1בנימין אוסירישיון כריתה - תנועות נוער 112/01/2021 00:00:00תנועות נוער 1
11.01.2021
בורוכוב 10פיני פרנקרישיון כריתה - בורוכוב 1011/01/2021 00:00:00בורוכוב 10
11.01.2021
ז'בוטינסקי 33פיני פרנקרישיון כריתה - ז'בוטינסקי 3311/01/2021 00:00:00ז'בוטינסקי 33
11.01.2021
חיל שיריון 6פיני פרנקרישיון כריתה - חיל שיריון 611/01/2021 00:00:00חיל שיריון 6
10.01.2021
פלוטיצקי 11רפי כריסטוףרישיון כריתה - פלוטיצקי 1110/01/2021 00:00:00פלוטיצקי 11
10.01.2021
אינשטיין 3נדב מעוזרישיון כריתה - אינשטיין 310/01/2021 00:00:00אינשטיין 3
03.01.2021
שכונת נוריותחכ"ררישיון כריתה - שכונת נוריות03/01/2021 00:00:00שכונת נוריות
03.01.2021
אליקום 30אלי איילרישיון כריתה - אליקום 3003/01/2021 00:00:00אליקום 30
31.12.2020
אבן שושן 4 אפרים דואנירישיון כריתה - אבן שושן 431/12/2020 00:00:00אבן שושן 4
29.12.2020
אבן שושן 8גואטה עמוסרישיון כריתה - אבן שושן 829/12/2020 00:00:00אבן שושן 8
29.12.2020
הרקפת 94גנח אברהםרישיון כריתה - הרקפת 9429/12/2020 00:00:00הרקפת 94
29.12.2020
אבן שושן 14שמעון יצחקירישיון כריתה - אבן שושן 1429/12/2020 00:00:00אבן שושן 14
29.12.2020
שפטל אריה 28דניאל רופארישיון כריתה - שפטל אריה 2829/12/2020 00:00:00שפטל אריה 28
15.12.2020
שנקין 7שפ"ע מיטב נדל"ןרישיון כריתה - שנקין 715/12/2020 00:00:00שנקין 7
14.12.2020
עין צורים 11פיני פרנקרישיון כריתה - עין צורים 1114/12/2020 00:00:00עין צורים 11
13.12.2020
לוז 30פיני פרנקרישיון כריתה - לוז 3013/12/2020 00:00:00לוז 30
06.12.2020
ד"ר אליקום 32אינגה מאירוביץ'רישיון כריתה - ד"ר אליקום 3206/12/2020 00:00:00ד"ר אליקום 32
03.12.2020
האורגן 7צביקה קרויטורורישיון כריתה - האורגן 703/12/2020 00:00:00האורגן 7
29.11.2020
קפלינסקי 26ברקת 38 מבנים בע"מרישיון כריתה - קפלינסקי 2629/11/2020 00:00:00קפלינסקי 26
26.11.2020
אלתרמן 14ג'ולי חממהרישיון כריתה - אלתרמן 1426/11/2020 00:00:00אלתרמן 14
24.11.2020
האורגן 5אבי גולןרישיון כריתה - האורגן 524/11/2020 00:00:00האורגן 5
22.11.2020
חנה ומיכאל לוין 14פיני פרנקרישיון כריתה - חנה ומיכאל לוין 1422/11/2020 00:00:00חנה ומיכאל לוין 14
19.11.2020
אחי בת גליםפיני פרנקרישיון כריתה - אחי בת גלים19/11/2020 00:00:00אחי בת גלים
19.11.2020
פלמח פינת דוד פייספיני פרנקרישיון כריתה - פלמח פינת דוד פייס19/11/2020 00:00:00פלמח פינת דוד פייס
18.11.2020
שלמה לוי 18פיני פרנקרישיון כריתה - שלמה לוי 1818/11/2020 00:00:00שלמה לוי 18
17.11.2020
כורש 20פיני פרנקרישיון כריתה - כורש 2017/11/2020 00:00:00כורש 20
15.11.2020
האניה 26ליאור כהן צמחרישיון כריתה - האניה 2615/11/2020 00:00:00האניה 26
05.11.2020
אח"י בת גליםפיני פרנקרישיון כריתה - אח"י בת גלים05/11/2020 00:00:00אח"י בת גלים
22.10.2020
בן אפרים פינת הפלמ"חפיני פרנקרישיון כריתה - בן אפרים פינת הפלמ"ח22/10/2020 00:00:00בן אפרים פינת הפלמ"ח
19.10.2020
עולי הגרדום 60פיני פרנקרישיון כריתה - עולי הגרדום 6019/10/2020 00:00:00עולי הגרדום 60
19.10.2020
שער הגולן 27ורדית כהןרישיון כריתה - שער הגולן 2719/10/2020 00:00:00שער הגולן 27
18.10.2020
משה דיין פינת לישנסקיפיני פרנקרישיון כריתה - משה דיין פינת לישנסקי18/10/2020 00:00:00משה דיין פינת לישנסקי
18.10.2020
משה דיין פינת לישנסקיפיני פרנקרישיון העתקה -משה דיין פינת לישנסקי18/10/2020 00:00:00משה דיין פינת לישנסקי
14.10.2020
גן הזיכרון - רחוב חסידי אומות העולםפיני פרנקרישיון העתקה - גן הזיכרון - רחוב חסידי אומות העולם14/10/2020 00:00:00גן הזיכרון - רחוב חסידי אומות העולם
14.10.2020
יהודה הנשיא 1בוריה שחררישיון כריתה - יהודה הנשיא 114/10/2020 00:00:00יהודה הנשיא 1
14.10.2020
יהודה הנשיא 1בוריה שחררישיון העתקה - יהודה הנשיא 114/10/2020 00:00:00יהודה הנשיא 1
11.10.2020
אעלה בתמר 9מיכאל בירנבאוםרישיון כריתה - אעלה בתמר 911/10/2020 00:00:00אעלה בתמר 9
01.10.2020
אלחריזי 22זמירה קזסרישיון כריתה - אלחריזי 2201/10/2020 00:00:00אלחריזי 22
24.09.2020
הרשת 9אריאלה חלפוןרישיון כריתה - הרשת 924/09/2020 00:00:00הרשת 9
23.09.2020
ההסתדרות בין גולדה מאירפיני פרנקרישיון העתקה - ההסתדרות בין גולדה מאיר לתקומה23/09/2020 00:00:00ההסתדרות בין גולדה מאיר
23.09.2020
מסילת רכבת בין כביש 4 ל 4311רכבת ישראלרישיון כריתה - מסילת רכבת בין כביש 4 ל 431123/09/2020 00:00:00מסילת רכבת בין כביש 4 ל 4311
22.09.2020
הגבורה היהודית 15פיני פרנקרישיון כריתה - הגבורה היהודית 1522/09/2020 00:00:00הגבורה היהודית 15
14.09.2020
בורוכוב 5פיני פרנקרישיון כריתה - בורוכוב 514/09/2020 00:00:00בורוכוב 5
10.09.2020
כביש 431רכבת ישראלרישיון העתקה - רכבת 43110/09/2020 00:00:00כביש 431
10.09.2020
בין נתיבי איילון לכביש 412רכבת ישראלרישיון כריתה - בין נתיבי איילון לכביש 41210/09/2020 00:00:00בין נתיבי איילון לכביש 412
03.09.2020
הרבי מילובביץ' 26בועז ארביברישיון כריתה - הרבי מילובביץ' 2603/09/2020 00:00:00הרבי מילובביץ' 26
02.09.2020
שדמות דבורה 8דרור מזרחירישיון כריתה - שדמות דבורה 802/09/2020 00:00:00שדמות דבורה 8
01.09.2020
השומרון 40מאור יוסףרישיון כריתה - השומרון 4001/09/2020 00:00:00השומרון 40
27.08.2020
שרירא 17-19מגשימים נכסיםרישיון כריתה - שרירא 17-1927/08/2020 00:00:00שרירא 17-19
27.08.2020
אלטלנה 1אמן סלה מצליחרישיון העתקה - אלטלנה 127/08/2020 00:00:00אלטלנה 1
26.08.2020
אלטלנה 1אמן סלה מצליחרישיון כריתה - אלטלנה 126/08/2020 00:00:00אלטלנה 1
20.08.2020
הרשת 8יצחק קמחירישיון כריתה - הרשת 820/08/2020 00:00:00הרשת 8
19.08.2020
מיכאל לויןפיני פרנקרישיון כריתה - מיכאל לוין19/08/2020 00:00:00מיכאל לוין
18.08.2020
הברושים 29צור רוכמןרישיון כריתה - הברושים 2918/08/2020 00:00:00הברושים 29
18.08.2020
הברושים 1פיני פרנקרישיון כריתה - הברושים 118/08/2020 00:00:00הברושים 1
13.08.2020
שמעון אבידן 14 מוריס מאייררישיון כריתה - שמעון אבידן 1413/08/2020 00:00:00שמעון אבידן 14
11.08.2020
הרב עזרן 2פיני פרנקרישיון העתקה - הרב עזרן 211/08/2020 00:00:00הרב עזרן 2
05.08.2020
גולדה מאיר 38פיני פרנקרישיון כריתה - גולדה מאיר 3805/08/2020 00:00:00גולדה מאיר 38
05.08.2020
ההסתדרות פינת גולדה מאירפיני פרנקרישיון כריתה - ההסתדרות פינת גולדה מאיר05/08/2020 00:00:00ההסתדרות פינת גולדה מאיר
03.08.2020
החצב פינת החרובפיני פרנקרישיון כריתה - החצב פינת החרוב03/08/2020 00:00:00החצב פינת החרוב
02.08.2020
אח"י דקרפיני פרנקרישיון כריתה - אח"י דקר02/08/2020 00:00:00אח"י דקר
02.08.2020
אח"י נגה+דבורפיני פרנקרישיון כריתה - אח"י נגה+דבור02/08/2020 00:00:00אח"י נגה+דבור
29.07.2020
גוש עציון 23פיני פרנקרישיון כריתה - גוש עציון 2329/07/2020 00:00:00גוש עציון 23
26.07.2020
הנדבן גולדברג 9פיני פרנקרישיון כריתה - הנדבן גולדברג 926/07/2020 00:00:00הנדבן גולדברג 9
22.07.2020
חניון חוף היםשרון לוירישיון כריתה - חניון חוף הים22/07/2020 00:00:00חניון חוף הים
22.07.2020
נחל ים 10חגי זמיררישיון כריתה - נחל ים 1022/07/2020 00:00:00נחל ים 10
21.07.2020
שלמה פומברובסקי 20פיני פרנקרישיון כריתה - שלמה פומברובסקי 2021/07/2020 00:00:00שלמה פומברובסקי 20
20.07.2020
האוכמניות 14 ו- 16פיני פרנקרישיון כריתה - האוכמניות 14 ו- 1620/07/2020 00:00:00האוכמניות 14 ו- 16
16.07.2020
שרירא 17מגשימים נכסיםרישיון כריתה - שרירא 1716/07/2020 00:00:00שרירא 17
16.07.2020
חנה סנש 3ליאם הנדסה והתחדשותרישיון כריתה - חנה סנש 316/07/2020 00:00:00חנה סנש 3
15.07.2020
הבנים 5מריה שחררישיון העתקה - הבנים 515/07/2020 00:00:00הבנים 5
15.07.2020
אגן החדרה שורקחברת המים מקורותרישיון כריתה - אגן החדרה שורק15/07/2020 00:00:00אגן החדרה שורק
15.07.2020
בלקינד 39לילך קונציצקירישיון כריתה - בלקינד 3915/07/2020 00:00:00בלקינד 39
14.07.2020
מעגל השלום 19עוזי יחיאלרישיון כריתה - מעגל השלום 1914/07/2020 00:00:00מעגל השלום 19
13.07.2020
אלקבץ 2הראל עזרארישיון כריתה - אלקבץ 213/07/2020 00:00:00אלקבץ 2
09.07.2020
יוסף קארו 9טניה גרטמבלוםרישיון כריתה - יוסף קארו 909/07/2020 00:00:00יוסף קארו 9
05.07.2020
משמר השלושה 10פיני פרנקרישיון כריתה - משמר השלושה 1005/07/2020 00:00:00משמר השלושה 10
05.07.2020
נווה אטיב 22ענת מסיקהרישיון כריתה - נווה אטיב 2205/07/2020 00:00:00נווה אטיב 22
28.06.2020
צמח 8צפריר בלזברגרישיון כריתה - צמח 828/06/2020 00:00:00צמח 8
28.06.2020
קדמת סיני 3הומי ענבלרישיון כריתה - קדמת סיני 328/06/2020 00:00:00קדמת סיני 3
22.06.2020
גארי בקר 4אריה אגוזירישיון כריתה - גארי בקר 422/06/2020 00:00:00גארי בקר 4
22.06.2020
עין צורים 5ארנסטו הירשברנדרישיון כריתה - עין צורים 522/06/2020 00:00:00עין צורים 5
21.06.2020
ההסתדרות נתיבי איילוןרישיון העתקה - רחוב ההסתדרות21/06/2020 00:00:00ההסתדרות
21.06.2020
ההסתדרות נתיבי איילוןרישיון כריתה - רחוב ההסתדרות21/06/2020 00:00:00ההסתדרות
18.06.2020
הכינור 6אייל שגברישיון כריתה - הכינור 618/06/2020 00:00:00הכינור 6
15.06.2020
ירושלים 124פיני פרנקרישיון כריתה - ירושלים 12415/06/2020 00:00:00ירושלים 124
14.06.2020
בית יוסף 5דינה ברוךרישיון כריתה - בית יוסף 514/06/2020 00:00:00בית יוסף 5
10.06.2020
מבצע שלמהניסים שרשוברישיון כריתה - מבצע שלמה10/06/2020 00:00:00מבצע שלמה
10.06.2020
תנחום 6פיני פרנקרישיון כריתה - תנחום 610/06/2020 00:00:00תנחום 6
03.06.2020
הרפסודה 16זיווה מרזייברישיון כריתה - הרפסודה 1603/06/2020 00:00:00הרפסודה 16
03.06.2020
טרכטנברג 20מנור רבירישיון כריתה - טרכטנברג 2003/06/2020 00:00:00טרכטנברג 20
31.05.2020
אח"י שבאשרון לוירישיון כריתה - אח"י שבא31/05/2020 00:00:00אח"י שבא
28.05.2020
רמז 11הראל עזרארישיון כריתה - רמז 1128/05/2020 00:00:00רמז 11
25.05.2020
מעוז חיים 10נורית טאוברישיון כריתה - מעוז חיים 1025/05/2020 00:00:00מעוז חיים 10
25.05.2020
הורוביץ 21איתי פינברגרישיון כריתה - הורוביץ 2125/05/2020 00:00:00הורוביץ 21
13.05.2020
התות 14רחל אקרמןרישיון כריתה - התות 1413/05/2020 00:00:00התות 14
07.05.2020
ירושלים 107-113חכ"ררישיון כריתה - ירושלים 107-11307/05/2020 00:00:00ירושלים 107-113
07.05.2020
ירושלים 107-113חכ"ררישיון העתקה - ירושלים 107-11307/05/2020 00:00:00ירושלים 107-113
06.04.2020
הדובדבן 10 ראשון לציוןאיילה פרחירישיון כריתה - הדובדבן 1006/04/2020 00:00:00הדובדבן 10 ראשון לציון
06.04.2020
הדובדבן 12 ראשון לציוןשמואל בן יתחרישיון כריתה - הדובדבן 1206/04/2020 00:00:00הדובדבן 12 ראשון לציון
06.04.2020
דולב 11 ראשון לציוןיובל רונןרישיון כריתה - דולב 1106/04/2020 00:00:00דולב 11 ראשון לציון
25.03.2020
משה דייןשלמה מיארהרישיון העתקה - משה דיין25/03/2020 00:00:00משה דיין
25.03.2020
משה דייןשלמה מיארהרישיון כריתה - משה דיין25/03/2020 00:00:00משה דיין
26.02.2020
אח"י דקר 13פיני פרנקרישיון כריתה - אח"י דקר 1326/02/2020 00:00:00אח"י דקר 13
26.02.2020
סמוך למחלף איילוןשלמה מיארהרישיון כריתה - סמוך למחלף איילון26/02/2020 00:00:00סמוך למחלף איילון
19.02.2020
דרומית לגשר יצחק רביןנתיבי איילוןרישיון כריתה - דרומית לגשר יצחק רבין19/02/2020 00:00:00דרומית לגשר יצחק רבין
16.02.2020
נורדאו 47הראל עזרארישיון כריתה - נורדאו 4716/02/2020 00:00:00נורדאו 47
09.02.2020
אעלה בתמר 1פיני פרנקרישיון כריתה - אעלה בתמר 109/02/2020 00:00:00אעלה בתמר 1
06.02.2020
המדע 6יוסי דגן - חברת החשמל לישראלרישיון כריתה - המדע 606/02/2020 00:00:00המדע 6
06.02.2020
קאליב (מול 3)פיני פרנקרישיון העתקה - קאליב06/02/2020 00:00:00קאליב (מול 3)
06.02.2020
קאליב (מול 3)פיני פרנקרישיון כריתה - קאליב06/02/2020 00:00:00קאליב (מול 3)
04.02.2020
וייצמן 17יעקב סגלרישיון כריתה - וייצמן 1704/02/2020 00:00:00וייצמן 17
03.02.2020
התקווה 11עקיבא גיארטנהרישיון כריתה - התקווה 1103/02/2020 00:00:00התקווה 11
27.01.2020
גיבשטיין 8מנחם שרעבירישיון העתקה - גיבשטיין 827/01/2020 00:00:00גיבשטיין 8
27.01.2020
אלחריזי 7צבי לביארישיון כריתה - אלחריזי 727/01/2020 00:00:00אלחריזי 7
19.01.2020
גלוסקין 8אברהם להברישיון כריתה - גלוסקין 819/01/2020 00:00:00גלוסקין 8
16.01.2020
גיבשטיין 10פיני פרנקרישיון כריתה - גיבשטיין 1016/01/2020 00:00:00גיבשטיין 10
16.01.2020
מתחם 4 נרקיסיםמניב ראשוןרישיון כריתה - מתחם 4 נרקיסים16/01/2020 00:00:00מתחם 4 נרקיסים
16.01.2020
דוד אלעזר 2ניר אייזןרישיון כריתה - דוד אלעזר 216/01/2020 00:00:00דוד אלעזר 2
16.01.2020
דוד אלעזר 2ניר אייזןרישיון כריתה - דוד אלעזר 216/01/2020 00:00:00דוד אלעזר 2
16.01.2020
דוד אלעזר 2ניר אייזןרישיון העתקה - דוד אלעזר 216/01/2020 00:00:00דוד אלעזר 2
14.01.2020
הרצל 25פיני פרנקרישיון כריתה - הרצל 2514/01/2020 00:00:00הרצל 25
14.01.2020
גשר 7ורד מזרחירישיון כריתה - גשר 714/01/2020 00:00:00גשר 7
14.01.2020
שינקין - בית הספר שלמוןניר אייזןרישיון העתקה - ביה"ס שלמון14/01/2020 00:00:00שינקין - בית הספר שלמון
13.01.2020
יהודה הלוי 23פיני פרנקרישיון כריתה - יהודה הלוי 2313/01/2020 00:00:00יהודה הלוי 23
09.01.2020
מחלף מבוא איילוןנתיבי איילוןרישיון כריתה - מחלף מבוא איילון09/01/2020 00:00:00מחלף מבוא איילון
07.01.2020
אברהם בר / משה דייןשלמה מיארהרישיון כריתה - אברהם בר / משה דיין07/01/2020 00:00:00אברהם בר / משה דיין
05.01.2020
על כנפי נשריםפיני פרנקרישיון כריתה-על כנפי נשרים05/01/2020 00:00:00על כנפי נשרים
02.01.2020
יהודה לייב 50אלמוגים מתחמי מגוריםרישיון כריתה - יהודה לייב 5002/01/2020 00:00:00יהודה לייב 50
26.12.2019
שדות כביש 412י.ד עשוש תשתיותרישיון כריתה - שדות כביש 41226/12/2019 00:00:00שדות כביש 412
25.12.2019
מתחם 4 נרקיסיםמניב ראשוןרישיון כריתה - מתחם 4 נרקיסים25/12/2019 00:00:00מתחם 4 נרקיסים
23.12.2019
הגדוד העברי 29אשר אבייברישיון כריתה - הגדוד העברי 2923/12/2019 00:00:00הגדוד העברי 29
19.12.2019
המגילה 1אלי גטניורישיון כריתה- המגילה 119/12/2019 00:00:00המגילה 1
05.12.2019
האבות 4פיני פרנקרישיון כריתה - האבות 405/12/2019 00:00:00האבות 4
04.12.2019
יהודה הנשיא 9שקד קינןרישיון כריתה - יהודה הנשיא 904/12/2019 00:00:00יהודה הנשיא 9
03.12.2019
טופז 6פיני פרנקרישיון כריתה - טופז03/12/2019 00:00:00טופז 6
01.12.2019
אושה 10אראלה פליישררישיון כריתה - אושה 1001/12/2019 00:00:00אושה 10
27.11.2019
כביש 9 לכיוון גן בעבריתחכ"ררישיון כריתה - כביש 9 לכיוון גן בעברית27/11/2019 00:00:00כביש 9 לכיוון גן בעברית
27.11.2019
בן גוריון פינת ינאית בן צביפיני פרנקרישיון העתקה - ינאית בן צבי27/11/2019 00:00:00בן גוריון פינת ינאית בן צבי
26.11.2019
בילו 18פיני פרנקרישיון כריתה בילו 1826/11/2019 00:00:00בילו 18
26.11.2019
מתחם נרקיסיםפיני פרנקרישיון כריתה - מתחם נרקיסים26/11/2019 00:00:00מתחם נרקיסים
20.11.2019
הבעל שם טוב 8פיני פרנקרישיון כריתה - הבעל שם טוב 820/11/2019 00:00:00הבעל שם טוב 8
19.11.2019
ברזני 7תומר שרפירישיון כריתה- ברזני 719/11/2019 00:00:00ברזני 7
13.11.2019
טומי לפידאללוף יוסףרישיון כריתה - טומי לפיד13/11/2019 00:00:00טומי לפיד
13.11.2019
נווה ציון 18פיני פרנקרישיון כריתה - נווה ציון 1813/11/2019 00:00:00נווה ציון 18
07.11.2019
הבוצרים 7יאיר שמואליכריתה - הבוצרים 707/11/2019 00:00:00הבוצרים 7
06.11.2019
הבוצרים 7יוסי עטיןכריתה - הבוצרים 706/11/2019 00:00:00הבוצרים 7
04.11.2019
התעשיין 8יהודה יזדיהעתקה - התעשיין 804/11/2019 00:00:00התעשיין 8
03.11.2019
התקומה (בין שד' רבין למשה דיין)נתיבי איילוןכריתה - התקומה03/11/2019 00:00:00התקומה (בין שד' רבין למשה דיין)
31.10.2019
שרירא 26דורון שליכריתה - שרירא 2631/10/2019 00:00:00שרירא 26
29.10.2019
קצרין 79פיני פרנקכריתה- קצרין 7929/10/2019 00:00:00קצרין 79
29.10.2019
קלישר 8שאול חןכריתה - קלישר 829/10/2019 00:00:00קלישר 8
29.10.2019
הלוייתן 38פיני פרנקכריתה - הלוויתן 3829/10/2019 00:00:00הלוייתן 38
27.10.2019
יהלום 57לבנה מקנזיכריתה - יהלום 5727/10/2019 00:00:00יהלום 57
22.09.2019
צ"ג בנות 8מירי קורנמןכריתה - צ"ג בנות 822/09/2019 00:00:00צ"ג בנות 8
11.09.2019
זכרון שרה 8 חגית רדזינרכריתה - זכרון שרה 8 11/09/2019 00:00:00זכרון שרה 8
10.09.2019
הפיקוס 19 מרדכי דומןכריתה - הפיקוס 1910/09/2019 00:00:00הפיקוס 19
10.09.2019
הדיונון 2 פיני פרנקכריתה - הדיונון 2 10/09/2019 00:00:00הדיונון 2
05.09.2019
כביש 20 בין מחלף משה דיין למחלף יצחק רבין נתיבי אילון כריתה - כביש 20 (בין מחלף משה דיין למחלף יצחק רבין) 05/09/2019 00:00:00כביש 20 בין מחלף משה דיין למחלף יצחק רבין
05.09.2019
כביש 20 - בין מחלף משה דיין למחלף יצחק רביןנתיבי איילון העתקה - כביש 20 בין מחלף משה דיין למחלף רבין 05/09/2019 00:00:00כביש 20 - בין מחלף משה דיין למחלף יצחק רבין
03.09.2019
גיבשטיין 52 זאב גולדברג כריתה - גיבשטיין 52 03/09/2019 00:00:00גיבשטיין 52
02.09.2019
תורה ועבודהפיני פרנקכריתה - תורה ועבודה02/09/2019 00:00:00תורה ועבודה
29.08.2019
הברושים 10 תומר נקש כריתה - הברושים 10 29/08/2019 00:00:00הברושים 10
13.08.2019
הקוקיה 17 יהודה אברהם הקוקיה 17 - כריתה13/08/2019 00:00:00הקוקיה 17
08.08.2019
ויגוצקי 10 פיני פרנקויגוצקי 10 - כריתה08/08/2019 00:00:00ויגוצקי 10
06.08.2019
הרפסודה 27 גבי יוספובהרפסודה 27 - כריתה 06/08/2019 00:00:00הרפסודה 27
04.08.2019
שמואל שרירא 44-46-48פרפקט בילדינג שמואל שרירא 44-46-48 - כריתה 04/08/2019 00:00:00שמואל שרירא 44-46-48
04.08.2019
שמואל שרירא 44-48 פרפקט בילדינג שמואל שרירא 44-48 - העתקה 04/08/2019 00:00:00שמואל שרירא 44-48
01.08.2019
הכלנית 9 מרים יעיש הכלנית 9 - כריתה01/08/2019 00:00:00הכלנית 9
21.07.2019
הצופים 15 אשר רונןהצופים 15 - כריתה 21/07/2019 00:00:00הצופים 15
18.07.2019
בן סרוק/מורשת ישראל פיני פרנקבן סרוק/מורשת ישראל - כריתה18/07/2019 00:00:00בן סרוק/מורשת ישראל
18.07.2019
גיבשטיין 10 פיני פרנקגיבשטיין 10 - כריתה18/07/2019 00:00:00גיבשטיין 10
17.07.2019
טירת צבי 15 נמר דורית טירת צבי 15 - כריתה 17/07/2019 00:00:00טירת צבי 15
16.07.2019
הברושים 10 תומר נקשהברושים 10 - העתקה16/07/2019 00:00:00הברושים 10
14.07.2019
מעלה החמישה 18גילה גנון מעלה החמישה 18 - כריתה14/07/2019 00:00:00מעלה החמישה 18
11.07.2019
הארז 19 יואב מדמוני הארז 19 - כריתה 11/07/2019 00:00:00הארז 19
11.07.2019
צבי גנות גוש 6039 חלקה 506פיני פרנק צבי גנות - כריתה 11/07/2019 00:00:00צבי גנות גוש 6039 חלקה 506
10.07.2019
הרצל 140 אללוף יוסף הרצל 140 - כריתה 10/07/2019 00:00:00הרצל 140
09.07.2019
בית יוסף 12 פיני פרנקבית יוסף 12 - העתקה09/07/2019 00:00:00בית יוסף 12
08.07.2019
ויניק 39 פיני פרנקויניק 39 - כריתה 08/07/2019 00:00:00ויניק 39
20.06.2019
הירמוך 4 אלון דביר הירמוך 4 - כריתה20/06/2019 00:00:00הירמוך 4
19.06.2019
קלוזנר יוסף 1איתי מורקלוזנר יוסף 1 - כריתה 19/06/2019 00:00:00קלוזנר יוסף 1
18.06.2019
תל חי 24 אלון דבירתל חי 24 - כריתה 18/06/2019 00:00:00תל חי 24
18.06.2019
ארבל 39 פיני פרנק ארבל 39 - כריתה 18/06/2019 00:00:00ארבל 39
12.06.2019
הדובדבן 5 פיני פרנקהדובדבן 5 - כריתה 12/06/2019 00:00:00הדובדבן 5
11.06.2019
חפץ חיים 7 אהוד סתת חפץ חיים 7 - כריתה 11/06/2019 00:00:00חפץ חיים 7
04.06.2019
גולומב 18 שושנה פרלמוטר גולומב 18 - כריתה04/06/2019 00:00:00גולומב 18
04.06.2019
חיל הצנחנים 5 פיני פרנק חיל הצנחנים 5 - כריתה 04/06/2019 00:00:00חיל הצנחנים 5
28.05.2019
שפרינצק 4 צרפתי צבי ושות'שפרינצק 4 - כריתה28/05/2019 00:00:00שפרינצק 4
26.05.2019
כצנלסון 36 רות אנגלרכצנסון 36 כריתה 26/05/2019 00:00:00כצנלסון 36
08.05.2019
אלפסי 8 פיני פרנק אלפסי 8 - כריתה 08/05/2019 00:00:00אלפסי 8
20.03.2019
גרוזנברג 7 נח שמש גרוזנברג 7 - כריתה 20/03/2019 00:00:00גרוזנברג 7
20.03.2019
הדוגית 3 אליהו צבג הדוגית - כריתה 20/03/2019 00:00:00הדוגית 3
20.03.2019
דרובין 37 פיני פרנק דרובין 37 - כריתה 20/03/2019 00:00:00דרובין 37
06.03.2019
השומרון 23 פיני פרנק כריתה - השומרון 2306/03/2019 00:00:00השומרון 23
05.03.2019
בוכריץ 40 יעקב נחום בוכריץ 40 - כריתה05/03/2019 00:00:00בוכריץ 40
04.03.2019
הפזית 34 דוד רובין הפזית 34 - כריתה 04/03/2019 00:00:00הפזית 34
04.03.2019
האורגן 1 שלמה אלקוצר האורגן 1 - כריתה 04/03/2019 00:00:00האורגן 1
28.02.2019
אעלה בתמר 12 ראובן חליבהאעלה בתמר - כריתה 28/02/2019 00:00:00אעלה בתמר 12
27.02.2019
החרצית 11 פיני פרנקהחרצית - העתקה 27/02/2019 00:00:00החרצית 11
14.02.2019
בסקינד-משה דייןגזית ישראלבסקינד -משה דיין , כריתה14/02/2019 00:00:00בסקינד-משה דיין
13.02.2019
בסקינד-משה דייןגזית ישראלבסקינד -משה דיין , העתקה13/02/2019 00:00:00בסקינד-משה דיין
11.02.2019
נרקיסים גוש 4240 חלקה 3,4איתי מאירסוןנרקיסים-כריתה11/02/2019 00:00:00נרקיסים גוש 4240 חלקה 3,4
06.04.2012
דליה 12נעמי אזולאירישיון כריתה - דליה 1206/04/2012 00:00:00דליה 12

​​




כותרתמנהלטלפוןדואלכתובתקישור לפרטים נוספיםיצירת קשרפקסtrue