V-Check​​​​​​V-CHECK
מערכת התשלומים של חברת V-CHECK מאפשרת תשלומים מיידים או עתידיים, למוטב אחד או הניתנים להעברה סחירה בדומה לפעולת צ'ק.
בנוסף, המערכת מאפשר לנהל את פעילות הגביה של העסק, באמצעות עוזר גביה דיגיטלי.
המערכת מאפשרת הכנת הצ'ק הדיגיטלי ללקוח לאישור בקליק, תזכורות חכמות, צפייה בדוחות בעבור ימי הגביה והאשראי של העסק.
שימוש נרחב במערכת יכול להיעשות כ:

  • ​תשלום בין עסקים B2B
  • תשלום לנותני שירות חיצוניים
  • תשלום לעסקים קטנים ובינוניים
  • תשלום לוועד הבית
  • תשלום אגרות

צוות החברה מורכב מ: קובי רם CEO, טל הומי CTO,  רון יערי VP R&D

לאתר V-CHECK
דף הפייסבוק של V-CHECK​

AppsVillageAppsVillage
המיזם מסייע לעסקים בכל גודל לפתח אפליקציה באופן פשוט וזול. המיזם מתבסס על עמוד הפייסבוק העסקי של העסק שכן, כיום כל עסק עצמאי מתחזק עמוד פייסבוק עסקי.
על סמך האינפורמציה הקיימת בעמוד הפייסבוק ניתן ליצור,בקלות ובזול, אפליקציה ייעודית לעסק, באמצעותה בעלי העסקים יוכלו להציע מבצעים בפוש נוטיפיקציות , קופונים, כרטיסיית ניקוב, למכור, לצ׳אטט עם לקוחות, יומן פגישות ועוד.

לאתר AppsVillage
דף הפייסבוק של AppsvVllage​​​

RewizITRewizIT
RewizIT הינה מערכת תוכנה פורצת דרך, שמגבירה משמעותית את סיכויי ההצלחה, של יישום טכנולוגיות ומערכות מידע חדשות.
המערכת מאפשרת למומחי הIT בארגון חקירה, חיפוש וניתוח של תחום הידע החדש ואופן יישומו כמערכתIT בארגון.
הכלים מאפשרים להבין לעומק את הדרישות והצרכים העסקיים, של הארגון, לעצב מתווה לפתרון ורק בהמשך לבחור פתרון עסקי תואם. 

ClarifruitClarifruit
חברת ClariFruit בונה טכנולוגיה חדשנית המנטרת ומנתחת בזמן אמת את מידת הבשלות, האיכות והטריות של פירות וירקות טריים. הפיתרון כולל חיבור עם אפליקציית מובייל המספקת מידע על צבע הפרי וגודלו, כדי להציג את התאמתו לקטיף ולשיווק. הטכנולוגיה נשענת על יכולות למידת מכונה וביג דאטה לעיבוד הנתונים בצורה מהירה ומדויקת, ואספקת אינדיקציה לבשלות התוצרת.

לאתר Clarifruit
דף הלינקדאין של Clarifruit​​​

​Logo is Us​Logo is Us
החברה מציעה מגוון רחב של לוגואים בלעדיים להתאמה אישית  (Pre-designed logos), כל לוגו נמכר פעם אחת ואז מוסר מהאתר על מנת לספק ללקוח לוגו מקורי וייחודי.
ניתן לערוך את הלוגואים באתר באופן עצמאי, או באמצעות שירותי הפרימיום של Logo is us בתוך 24 שעות. כל הלוגואים באתר עוצבו ע"י מעצבים נבחרים מרחבי העולם, ועוברים בקרת איכות קפדנית ע"י צוות החברה.
היתרון הבולט בעבודה עם  Logo Is Us הוא השילוב של מגוון איכותי, מחיר נוח ומידיות. 

לאתר Logo is Us
דף הפייסבוק של Logo is Us​​
דף הלינקדאין של Logo is Us​
 

Simplisico

Simplisico
סימפליסיקו הוא מורה פרטי וירטואלי ללימוד מתמטיקה מבוסס AI.
המאפשר לתלמידי תיכון לשאול שאלות במתמטיקה ולקבל תשובה הנבנית ע"י מנוע חכם שפותח בחברה, המספ​​ק הסבר ידידותי, אינטראקטיבי ומותאם אישית. המיזם, בוגר האקסלרטור של מיינדסט, ולאחר גיוס השקעות ממשקיעים פרטיים כמו גם מענקים מהמדען הראשי (הרשות לחדשנות).

 לאתר Simplisico
דף הפייסבוק של Simplisico

RumbleRumble
אפליקציית Rumble מאפשרת לכל אחד ואחת מאיתנו להמיר את מדדי הבריאות למטבעות בריאות דיגיטליים בעלי שווי ריאלי בכלכלה הישראלית.
מה זה אומר? שמהיום הצעדים שלנו שווים כסף!
על ידי יצירת כלכלה מקדמת בריאות והוספת אמצעי תשלום נוסף, אנו מייצרים תמריצים כלכליים וחברתיים לקיום אורח חיים בריא ופעיל ובונים מערכת שבה כל הצדדים מרוויחים.

לאתר Rumble
דף הפייסבוק של Rumble​​
דף הלינקדאין של Rumble​
 

SenSwimSenswim
המיזם SenSwim נועד לסייע למאמני שחייה להפוך את תהליך קידום השחיינים לחכם יותר ומבוסס ידע.
הטכנולוגיה של Senswim  מבוססת על מצלמת וידאו, שמצלמת את מסלולי השחייה - שלושה מסלולים לכל מצלמה. הוידאו עובר ניתוח בזמן אמת ע״י מערכת הלמידה העמוקה ופולט נתונים ברצף: מהירות, מספר תנועות, עליות וירידות למים, כל נתון רלוונטי למעקב אחר ביצועי הספורטאי.

 לאתר Senswim

PrintSYStPrintSYSt
פרינטסיסט מפתחת טכנולוגיה ייחודית לאוטומצית תהליכי הדפסה בתלת מימד. הטכנולוגיה של החברה מבוססת Machine Learning, מוגנת בפטנט וכוללת אלגוריתמיקה ייחודית המאפשרת פתרון מקיף לתהליכי קדם ההדפסה. עם PrintSYSt כל משתמש קצה יכול להדפיס בתלת ממד ללא ניסיון קודם

 לאתר Printsyst
דף הפייסבוק של Printsyst​​​

ReminiRemini
אפליקציה ואתר לבניית סיפור החיים של הילד על ידי הגורמים הסובבים אותו בחייו – הורים, משפחה קרובה, חברים וגן הילדים.
פלטפורמה אחת, פרטית ואינטימית המרכזת את חוויות הילד. בפלטפורמה, ההורים, בני המשפחה ואפילו הגננת יכולים להעלות תמונות, ציטוטים, ציורים וסרטונים, ולתייג אותם בתגיות אישיות. 

לאתר Remini

BatimBatim
פורטל מוביל לבית ולבנין שכל שירותיו עבור ועדי בתים ודיירים חינמיים.
מערכת הצעות מחיר ONLINE מבעלי מקצוע שכוללת גם מערכת תגובות המאפשרת למקבלי שירות בלבד להגיב ולדרג בעלי מקצוע מהאתר.
ייעוץ חינם בפורומים המקצועיים, צפו בחוקים,מאמרים ועוד. האתר פועל בשיתוף פעולה עם עמותה רשומה של חברת ניהול בשם האיגוד לניהול בתים.
בהתאם לסלוגן "כל מה שדיירים צריכים" פורטל בתים שונה מאתרי בעלי מקצוע אחרים, בכך שהוא נוצר למען קהילת הדיירים ומכיל תכנים וייעוץ מקיף עבורם.

לאתר Batim

DealhubDealhub
חברת Dealhub היא חברת סטארט אפ מובילה בתחום ה Sales Engagement –, המציעה פתרונות דיגיטליים לייעול תהליכי מכירה וסגירת עסקאות בעולם ה- B2B.
המערכת של DealHub מאפשרת לאנשי מכירות להנגיש ללקוחותיהם את התוכן הרלוונטי והפרסונלי ביותר לקידום העסקה, ומתריעה בזמן אמת לאיש המכירות על רמת העניין של הלקוח ועל הצעדים המומלצים לקידום העסקה. המערכת כוללת גם מנגנון של בניית הצעות מחיר (CPQ) , שיתוף תוכן שיווקי אינטראקטיבי, יצירת מסמכים, ניהול חוזים וחתימה דיגיטלית.
המערכת של DealHub מסונכרנת עם פתרונות ה-CRM  של Saleforce ושל Microsoft Dynamics  ובכך מאפשרת גם לאנשי מכירות וגם למנהלים בכירים נגישות וסנכרון של כל המידע הרלוונטי על תהליך המכירה במקום אחד. 

לאתר Dealhub
דף הפייסבוק של Dealhub
דף הלינקדאין של Dealhub​

ShopUpz​shopupz
מסייעת לגופי מדיה בתחום הספורט ומועדוני ספורט לייצר חוויית צפיה התואמת את ציפיות האוהדים. כיום אנחנו משלבים בצורה אוטומטית חוויה אינטראקטיבית בתוכן שידורי ספורט ע"י העשרת התוכן בנתונים סטטיסטיים משלימים כמו ביצועי שחקנים ופרטי טריוויה כלליים.
כמו כן ניתן לשלב במוצר יכולות מכירה ומונטיזציה ע"י שילוב וויזואליזציה של נותני חסות וחיבור לחנויות מקוונות ליצירת אפשרות של רכישת מוצרים תוך כדי צפיה בוידאו.

לאתר Shopupz

BizsenseBizsense
מערכת CRM מתקדמת לניהול קשרי לקוחות משולבת מערכת הנהלת חשבונות מאושרת מס הכנסה וחיבור למרכזיה. מיועדת לעסקים חברות וארגונים.
במערכת ישנו מערך ניהול פיננסי מתקדם הכולל סליקה, ניהול הוראות קבע, חשבוניות דיגיטליות התממשקות לאתרי מסחר ועוד.
מערך ניהול לקוחות מקיף, כרטיסי לקוח חכמים, ניהול פגישות עם תזכורות אוטומטיות, ניהול משימות ופרוייקים, ניהול משתמשים, עובדים ועוד.
מערך שיווק חכם: איסוף וניהול לידים גם מפייסבוק!  דפי סליקה מעוצבים, ניהול רשימות תפוצה- חיוג דרך תותח שיחות ישירות מהמערכת ועוד.
המערכת נוחה ופשוטה לשימוש, גם מהאפליקציה!

לאתר Bizsense
דף הפייסבוק של Bizsense

Face-Six

Face-Six
Face-Six הינה סדרה של יישומי זיהוי פנים לזיהוי אנשים בזמן אמת.
Face-Six מציע 8 יישומים שונים עבור שווקים שונים, כולל אבטחה, קמעונאות, בריאות  ועוד. הטכנולוגיה החדשנית שלנו מפשטת את תהליך זיהוי פנים ומאפשרת פעולה מהירה ומדויקת.

לאתר Face-Six

KKAADAKKAADA
בדומה לסטייליסט אישי, הבינה המלאכותית של KKAADA יכולה לסייע לצרכנים לרכוש פריטי לבוש אשר תואמים את אפיונם החיצוני והעדפותיהם האישיות לסגנונות הקיימים ובכך ליצור מראה מחמיא ומסוגנן ככל האפשר.
בנוסף, הבינה המלאכותית מאפשרת לצרכנים שימוש יעיל במלתחה הפרטית שלהם תוך "החייאה" מחדש, של הפריטים הקיימים, עם כל פריט חדש המתווסף למלתחה.

Move-ilMove-il
ממשק אינטראקטיבי בעזרתו יכול המשתמש להזמין הובלה ולקבל הצעות מחיר ממגוון מובילים באזור המגורים שלו, המשתמש יכול לראות את חוות הדעת אשר משתמשים אחרים השאירו לגביו ובנוסף להתכתב עמו ישירות מבלי להשאיר מספר טלפון. כל זאת בעזרת כמה שלבים פשוטים ואזור משתמש קל ויעיל.

FullProofFullProof
מערכת דיגיטלית לתרגול הוכחות בגאומטריה מתוך ספרי הלימוד הקיימים, מרמת חט״ב ועד בגרות 4 ו-5 יח"ל. המערכת מתאימה הן לעבודה בכיתה והן לעבודה בבית.
התלמידים כותבים במחשב את כל שלבי ההוכחה (טענות, נימוקים, משוואות ובניות עזר) בעזרת תרשים אינטראקטיבי וממשק נוח ומלוטש. המערכת מאפשרת מתן רמזים חכמים, בודקת באופן אוטומטי כל פתרון בכל דרך שהיא, מציגה לכל תלמיד משוב מפורט על כל שלבי הפתרון ונותנת המלצות מותאמות אישית להמשך הלמידה.
המורים מקבלים באופן אוטומטי סיכום של כל משימה לתלמידים, המאפשר מעקב שוטף אחר התקדמות התלמידים, ניתוח של השגיאות והקשיים הנפוצים ואפשרות לצפייה וניתוח מעמיק של התוצאות וההוכחות.
המערכת משתלבת באופן טבעי בתהליכי הלמידה והתרגול בכיתה ובבית, ותומכת ברבדים של למידה פרסונלית ואדפטיבית, בהתאם לצרכים ולאופי ההוראה.

לאתר FullProof

TarticoTartico
מערכת לגילוי, מיפוי וזיהוי ממשק משתמש של מכשירים פיזיים המחוברים לרשת האינטרנט במטרה להתריעה על חולשות אבטחה ולהגן מסיכוני פריצה למערכות קבצים ולמכשירי IoT.
המערכת סורקת ומזהה סוגי מכשירים וממשקים נגישים מרשת האינטרנט, מאתרת סיכוני סייבר וחולשות אבטחה וכוללת מערכת ניהול ושליטה נוחה וידידותית.
השירות כולו מתבצע בענן- ברשת האינטרנט וללא התקנה, סריקת טווח בכל העולם ללא הגבלה ומבלי לערב את הלקוח, ספק האינטרנט או התשתית.

לאתר Tartico
A-max

A-max

תוכנה לניהול עמותות. תוכנה יעילה ונוחה לניהול עמותות. התוכנה עונה על כל צרכי העמותה, ניהול כספי, קבלות והוראות קבע, מעקב חייבים, ניהול כרטיסי לקוח, תזכורות, דיוור , אשראי, דיוור, ניוזלטר, SMS, ימי הולדת. ממשק דו לשוני (עברית/אנגלית).
מערכת ייחודית, פשוטה ונוחה לניהול כרטסת מאגר התורמים ואנשי הקשר הפקת פלטים ושליפת נתונים. אפשרות לבסיס נתונים אינטרנטי או מקומי, כולל גישה למידע דרך הטלפון הנייד. אפשרות להעברת נתונים מהתוכנה הישנה והתחלת עבודה מיידית. הלקוחות שלנו מקבלים לליווי והדרכה למיצוי כל יכולות התוכנה. כולל שירות אישי מהיר וזמין, אדיב ומקצועי, עם הבנה מעמיקה של המגזר השלישי.​​​

לאתר A-max​​

Evt Sport Evt Sport

Topsight Topsight

LadySenseLadySense

It's Mine It's Mine​​

B-h:tml